Zipp Vapor – opony zimowe.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Zipp Vapor – opony zimowe.

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lemonek lemonek 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe filipka59
    filipka59
    Użytkownik

mam pytanie słyszałam że są w sprzedaży zimowe opony do tych skuterów,czy ktoś słyszał zależy mi na opini gdyż jeżdże cały rok bodo pracy i takie rozwiązanie by mi pasowało dla bezpieczeństwa,przy okazji ile mogą kosztować i czy się sprawdzają te z wkrętami nie wchodza wgre

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Są zimowe – trzeba zobaczyć w sklepach. Spisz sobie rozmiary opony i poszukaj. Na pewno są. Myślę, że takie Heidenau’y do 200 zł za sztukę dadzą radę. Pamiętaj tylko, że na lodzie nawet najlepsza opona nie zapewni super przyczepnosci.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

albo jedna opona w drugą z kolcami (ta na zewnątrz z kolcami a wewnatrz jeszcze jedna

Zapraszam do galerii moich fotek !
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Opony zimowe można kupić do każdego skutera. Tylko tak- kupimy opony założymy z jakimś zakładzie i co? Na wiosnę znów trzeba płacić. Wg. mnie dobrze jest kupić i felgi. A co do opon to Metzeler ma niezłe opony. Sąsiad na nich jeździ i nie narzeka.

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja używam VeeRubber-ów – obecnie w fazie testów. Podobno mają odrobinę bardziej miękką mieszankę niż inne opony. Są one z homologacja deszczową i z dopuszczeniem na śnieg, montowane seryjnie w wielu włoskich skuterach. Moje 130/60 R13 kosztowały 200 zł za sztukę z założeniem.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe filipka59
    filipka59
    Użytkownik

dzięki za podpowiedzi a może macie strokę do obejżenia bo ja szukałam i nie znalazłam nic, moje opony to10″

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik
    Kisiu1981
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Na zimę podobno dobre są opony SAVA,tu do Vapora 3.5-10:

http://www.opony.4cars.pl/opony/motocyklowe/skutery/sava/opony+motocyklowe+skutery+sava+mc+32+3+50+10+51p+m+s+tt+tl,115587068,5,i2.html

Niestety za dobre zimówki trzeba liczyć od 200zł do 300zł za sztukę.

Zdjęcie profilowe lemonek
    lemonek
    Użytkownik

Kristop napisał:

Opony zimowe można kupić do każdego skutera. Tylko tak- kupimy opony założymy z jakimś zakładzie i co? Na wiosnę znów trzeba płacić. Wg. mnie dobrze jest kupić i felgi. A co do opon to Metzeler ma niezłe opony. Sąsiad na nich jeździ i nie narzeka.

Ja za wymiane opony płacę 5 zł w naprawde niemałym zakładzie wulkanizacyjnym… warunkiem jest dostarczenie samego koła……
    Więc co to za koszt??…..

Więcej kultury na ulicy moi mili…..
    Za literowki przepraszam – pisze często na szajsungu 😉
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie