Zipp Vapor - brak mocy.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zipp Vapor - brak mocy.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #59626 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matek58
    matek58
    Użytkownik

Witam. mam problem ze skuterem zipp vapor z 2007r. otóż spadła zupełnie moc. Przy ruszaniu muszę się porządnie odepchnąć aby ruszył, pod górkę rzadko co podjedzie, z odpalaniem jest też problem… jak już wejdzie na obroty to rozpędzi się do 40-50km/h jedyne co to z dobrej górki poleci 60-70km/h i tyle. dodam jeszcze, że wszystko jest oryginalne, jedyne to zdjęta jest blokada z gaźnika i elektryczna (różowy kabelek).

Co może być przyczyną takiego spadku mocy?

Dodam jeszcze coś takiego manetka do końca a ja stojąc obok mogę go spokojnie pchać go do tyłu, gdzie wcześniej nie było to możliwe…

#59630 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Pasek zdarty, albo sprzęgło spalone.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #59636 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matek58
    matek58
    Użytkownik

jak sprawdzić czy sprzęgło jest spalone? to że zdjąć to wiem, ale jak rozróżnić?

#59637 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

matek58 napisał:

jak sprawdzić czy sprzęgło jest spalone? to że zdjąć to wiem, ale jak rozróżnić?

Okładziny będą czarne i błyszczące, a dzwon przebarwiony.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Zipp Vapor - brak mocy.
Informacje o Tobie: