Zipp Vapor 4T nie ma mocy lecz ma wysokie obroty

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #190107 Reply
  bielik997
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam, mam problem posiadam skuter Zipp vapor z 2008 roku. W tym roku skuter przeszedł generalny remont silnika wstawiony cylinder 60ccm, gaźnik kehin japoński, sportowe sprzeło, wariator z rolkami 3,5g i paskiem. Do tego filtr stożkowy i dysza 0,85. Skuter odpala za pierwszym razem z rozrusznika oraz z kopa, ma strasznie wysokie obroty, lecz gdy na niego wsiadam wogóle nie chce ruszyć jak by nie miał mocy. Ostatnio ściągnąłem filtr paliwa oraz wyciągnąłem różowy kabelek z modułu (blokadę). Skuter sprawdzony rolki w stanie bardzo dobrym , pasek też , wszystko na swoim miejscu, Proszę o pomoc chciałbym to jak najszybciej zrobić lecz nie wiem za co się zabrać 🙁

  #190120 Reply
  waldek60
  Użytkownik
  • Postów: 7

  Nic innego tylko gaźnik. Sprawdź poziom paliw w komorze pływaka może być za niski. A reszta to regulacja gaźnika. Acha możesz mieć jeszcze blokadę na module zapłonowym. Trzeba kupić drugi odblokowany bo tego nie da się odblokować.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #190217 Reply
  bielik997
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Miałeś rację , wymieniłem gaźnik i chodzi jak szatan

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Zipp Vapor 4T nie ma mocy lecz ma wysokie obroty
Twoje informacje:
Back to top button