Zipp Vapor 4T – nowy pasek napedowy jest za krótki.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zipp Vapor 4T – nowy pasek napedowy jest za krótki.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe macedoniarelax macedoniarelax 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe macedoniarelax
    macedoniarelax
    Użytkownik

Witam,

Posiadam otóż zipp vapor 4t 50 2008r mam seryjny pasek napedowy 669x18x30
    Jak zakladam pasek to sie trzeba silowac tak jakby byl za krotki! ledwo co tak naprawde mozna zalozyc

Jaka wina moze byc tego? nie mam pojecia pierwszy raz cos takiego widze jak i nigdzie nie moge znalesc takiego tematu.

Prosze o pomoc z gory dzieki

Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Jak masz sprzęgło to musisz je spłaszczyć do siebie i ci sie tam wiecej miejsca zrobi. I Ci wejdzie w tedy.

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe macedoniarelax
    macedoniarelax
    Użytkownik

Wlasnie tak robie ale ciezko tak jest odchylic tak jakby ta sprężyna centralna naciskala za mocno ze dopiero po odkreceniu calego sprzegla itp ja odchylalem a druga osoba wkladala pasek bo tak strasznie ciezko sie odchylalo i to normalne jest? sprężyna centralna za mocna jest?

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie