Zipp Toxic vs. Kingway Yarox vs. Motobi Orlik 2

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

Zipp Toxic vs. Kingway Yarox vs. Motobi Orlik 2

Który z nich byście wybrali i polecili innym pod względem wytrzymałości, prędkości i wygody??? 8)

Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

Według mnie najlepszym skuterem z tych trzech jest kingway yarox ponieważ jego V-max to 70 km/h ma wygodna kanapę i ciekawy design.

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

Hehe ja sie własnie zastanawiam czy wziac zippa czy yaroxa bo zipp ma troche wiecej KM i ten v max tez jest wiekszy, ale mniejsza wygoda i gorszy wygląd ;p (v max toxica – 76-80 km/h)

Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

Weź sobie kingwea.Mój kolega ma yaroxa i jest z niego zadowolony.

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

No jeszcze poczekam na opinie innych, ale też jestem troche bardziej przekonany do yaroxa ;p

Cionek1
    Użytkownik
    • 10
    • 144Postów:

Też bym wziął Kingwaya. Yarox bardzo mi się podobał ale to 2-sów więc z niego zrezygnowałem. Wykonanie na dość wysokim poziomie (jak na chiniola)

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

A ja wlaśnie 2 suwa poszukuje 😛

Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

Toxic i Yarox mają ten sam silnik 2T.Nie patrz na dane techniczne, niestety brednie :/

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

Wiem, wiem, że oba maja 2t ;p

A może zaproponujecie mi jakiś inny skuterek max 2700 zl (nowy), 2t z b.dobrymi osiagami?

Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

Może zastanowił byś sie nad Rometem 727.Kosztuje 2200 zł

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

Nieee, Rometa to ja już wiecej nie chce xD

Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

To może Zumico IGNIS

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

No, no na filmikach na yt fajny ale jeszcze poczytam opinie o nim ;p

Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

Kosztuje 3200 zł,ale myślę,że ta cena jest do negocjacji 😉

Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

Jest to 2-suw więc myślę,że warto się nad nim zastanowić.

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

No jest wszystko ok, podobno to bliźniaczy model do yaroxa. Tylko ta cena… przekroczyłbym budżet o 500 zł xD Zastanawiałem się też nad używanymi skuterami, ale znowu tak:
    Kupując np. 4 letniego aeroxa lub runnera to nie wiadomo jak kto nim jeździł i czy zaraz koło nie odleci xD A jakby tak kupić 1 rocznego to znów nasuwa się pytanie: Czemu po tak krótkim czasie ten ktoś chce go sprzedać? No i właśnie, dlatego jestem bardziej przekonany do może gorszego ale przynajmniej nieużywanego chinola xD

Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

Myślę,że spokojnie wytargujesz cenę do 3000 zł i dostaniesz jeszcze kask gratis.Ten Zumico naprawdę ciekawie wygląda i jak go byś kupił to myślę,że by ci ze 4 lata posłużył.Nie ma sensu kupować używanego skutera markowego ponieważ na same części wydasz kupę kasy.Jeśli nie checz przekroczyć budżetu to są komisy które kupują Zumico w częściach,składają i sprzedają za 300 zł mniej niż w salonie.

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

OOO nie wiedziałem o możliwości kupna w komisie o 300 zl taniej. Może nawet złożyliby lepiej niż w chinach? xD Dooobra to nie ma problemu dzieki :DDDDD

Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

Spoko.Jakbyś miał jeszcze jakieś pytanie to śmiało pisz. 😀

grocik
    Użytkownik
    • 5
    • 310Postów:

Czego nie kupisz to praktycznie to samo, chociaż ja osobiście wziąłbym Zippa 8)

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Brałbym Motobi Orlik 2 mimo że to 4T, ale ma nowoczesny silnik z głowicą cztero zaworową, który bez blokad legitymuje się mocą 4,6 KM, niektóre dwusuwy tyle nie mają.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

jeśli ma faktycznie głowicę 4V to bardzo interesująca propozycja, warto sie nad nią zastanowić 😉

Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

Ja słyszałem że te z głowicą 4 zaworową to jeszcze gorsze padło, ale ile prawdy?Nie wiem 😀

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

A keewaye? Może fact, matrix albo huricanne? Tylko ten ostatni na stronie producenta ma małą moc (2,4 kW), a reszta ma po 3 kW + . Możliwe, że oni tylko dla bajeru piszą te dane, ale wolałbym sięgnąć porady kogoś kto już ma huricanne’a lub fact’a czy matrix’a. Napiszcie mi coś o nich. Jeśli nie posiadacie, to może ktoś ze znajomych ma i moglibyście o nim coś powiedzieć?

Reptile
    Użytkownik
    • 1
    • 11Postów:

A keewaye? Może fact, matrix albo huricanne? Tylko ten ostatni na stronie producenta ma małą moc (2,4 kW), a reszta ma po 3 kW + . Możliwe, że oni tylko dla bajeru piszą te dane, ale wolałbym sięgnąć porady kogoś kto już ma huricanne’a lub fact’a czy matrix’a. Napiszcie mi coś o nich. Jeśli nie posiadacie, to może ktoś ze znajomych ma i moglibyście o nim coś powiedzieć?

degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

Ja mam Rometa 717 4T – rozumiem że miałeś już do czynienia z ich skuterkami – ja na przykład jestem z niego zadowolony. Było wszystko super do dziś – zaczął się rozpędzać tylko do 60 km/h. Zbadaliśmy przekładnię z kolegą i okazało się że winne są rolki. Starte i nie równe. Nie miałem innych więc wsadziłem je z powrotem – niesamowite przyspieszenie lecz prędkość maksymalna spadła do 50 km/h. Mimo wszystko ten skuterek z silnikiem 2T byłby na pewno wdzięcznym obiektem do tuningu i sportowej jazdy. Oczywiście mówię o wersji do 2010 roku.

Z podanych przez Ciebie skuterów wybrałbym Yaroxa

degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

Ja mam Rometa 717 4T – rozumiem że miałeś już do czynienia z ich skuterkami – ja na przykład jestem z niego zadowolony. Było wszystko super do dziś – zaczął się rozpędzać tylko do 60 km/h. Zbadaliśmy przekładnię z kolegą i okazało się że winne są rolki. Starte i nie równe. Nie miałem innych więc wsadziłem je z powrotem – niesamowite przyspieszenie lecz prędkość maksymalna spadła do 50 km/h. Mimo wszystko ten skuterek z silnikiem 2T byłby na pewno wdzięcznym obiektem do tuningu i sportowej jazdy. Oczywiście mówię o wersji do 2010 roku.

Z podanych przez Ciebie skuterów wybrałbym Yaroxa

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button