Zipp Torros F16 ciągle nie odpala :(

Witam mam zippa torrosa f16 4T nie odpalany był 2 tygodnie przez 1 miesiąc z trudnością ale odpalał :) filtr gaźnik wszystko wyczyszczone paliwo nie dochodzi do cylindra z kopki czy to z rozrusznika przy cewce jest odpięty taki niebiesko- biały kabel który się od czegoś odpiął i on idzie do modułu nie wie ktoś może do czego jest ten kabel jak patrzyłem to nie wiem gdzie go się wpina :( nie mogę użytkować zippa ponieważ nie odpala jakieś rady? :(

Niestety net jest pełen takich treści. Brzmią jak pisane przez przedszkolaki albo po pijaku. Jedni nazywają to językiem internetu, ja nazywam brakiem edukacji.

Pisałem to na szybko bo się spieszyłem do rodziców :) A wy jak myślicie? co tam mogło się stać :(

Czy ten kabelek nie idzie do wiązki iskrownika-sygnał, albo coś?

Bez przesady koledzy, gorsze kwiatki się trafiają w internecie, nie ma co narzekać, a w razie co to można się podać za dyslektyka i nikt nie ma prawa się przyczepić :) Takie czasy, ja jakoś rozszyfrowałem :P

Vezyr napisał:

Takie czasy, ja jakoś rozszyfrowałem :P

Gratuluję. Szkoda tylko, że większości osób, które mogłyby pomóc w tym temacie nie będzie się chciało bawić w odczytywanie hieroglifów. Poza tym, co nie wina czasów, a niedbalstwa ludzi. Sam zawsze czytam co napisałem, zanim zatwierdzę. Literówki się zdarzają, ale świadome puszczanie takich baboli bez ładu i składu jest dla mnie olewaniem czytającego.
-
Adrian wyczyść gaźnik i sprawdź czy masz iskrę na świecy.

Niebiesko-biały zazwyczaj jest od impulsatora i za chu.. jak jest odpięty nie odpalisz,a jak się nie będziesz przykładał do pisania postu to więcej nie pomogę bo od deszyfrowania mięliśmy Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego :)
http://images46.fotosik.pl/135/b32d228f4d745b82.jpg

Hehehe chłopaki nie zwracam zbytnio uwagi na pisownie bo chcę na szybko zrobić mój skuterek :) są 2 opcje albo się zacina pływak w gaźniku albo ten kabelek jest odpięty od iskrownika tak sądzicie ? Ale do tej pory było wszystko OK. Palił i śmigał jak szalony ;) jak to przez ten kabelek to się trochę wkurzę :D a jak już mowa o tym iskrowniku to mógł by mi ktoś powiedzieć gdzie on się znajduje :)