Zipp Toros WJ50 - blokady

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Zipp Toros WJ50 - blokady

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe junak902 junak902 5 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #194207 Odpowiedź

Adrian Różycki
    Użytkownik

Wiecie może gdzie sa blokady ?? I jak je zdjąć.. Leci on mi zaledwie 60 na stozku :/

#194208 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

A ile ma lecieć?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #194214 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Jam
    Jam
    Użytkownik

Zaloz jeszcze jeden stozek. Moze bedzie szybszy.

#194215 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pioro510
    pioro510
    Użytkownik

Mi Zipp Superray z blokadami bez żadnego ulepszania leci też 60km/h chyba że z górki to i 90 bez niczego poleci :D.Silnik oczywiście 4T.I na razie nie mam zamiaru bawić się w zdejmowanie blokad jak leci to 50/60 bo blokady bez powodu nie są zakładane.

#194218 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

licznikowe 60 dodaj – wiec nie wiesz ile na prawdę

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #196734 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe junak902
    junak902
    Użytkownik

Miałem ten motorower i powiem ci że poza zwężka w filterku powietrza i blokowanym module to nie jest niczym innym blokowany.
    Z tego modelu więcej nie wyciśniesz. Mi przy 65 chciało silnik z ramy wyrwać tak sie darł.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Zipp Toros WJ50 - blokady
Informacje o Tobie: