Zipp Toros Fresco czy Barton Chellenger? Co wybrać?

zdaję sobie sprawę,że napewno barton to wasz ulubieniec, a Zipp to typowy chińczyk. Ale który skuter teraz to nie chińczyk? haha.no to może ktoś z Was ma któryś z tych skuterków. jak się sprawują? czy są jakieś znaczące problemy z nimi? dzięki z odpowiedzi ;)

Posiadam Torosa Fresco. Kupiłem go rok temu. Aktualnie ma przejechane 7.000km i brak awarji. Przygotuj kasę na paliwo. Bo to pali jak smok. 110kg waży ten skuter + 50ccm 4t = Porażka. Jest bez awaryjny, Ale słabszego skutera to ja w życiu nie widziałem.

dobrze wiedzieć, bo właśnie tego mieliśmy kupić. Ale w sumie jeśli nie nawala to czemu nie. kiedy czytałam o nim to było że 2,5L/100 km. nie wiem może się mineli z prawdą. ale dzieki za odpowiedz :)

To jest kolos. Do tego skutera trzeba mieć siły. To że wsadzili do tego skutera 50ccm w 4t to jest straszna głupota... ten silnik nie daje rady w tym skuterze i dlatego dużo pali.. Na blokadach jest w stanie spalic 3-44l100km

Ja mam skutera Toros el loco kupiłem go pod koniec maja jak na razie mam przejechane ponad 800 km i chodzi bez zarzutów ma dobre przyspieszenie na blokadach v-max 55 km/h jest dość mocny polecam go dałem za niego 2.599 w realu .

karollo masz go dopiero od maja z przebiegiem 800 km więc napewno teraz jest dobry... przejedz nim około 5 tyś km i wtedy napisz czy dalej będzie tak pieknie jak teraz.

kuba90876 znam dużo osób co mają przejechane po 8000 nawet 10000 tyś km i większych awaria nie mieli ale o chińczyka trzeba dbać bo niektórzy po 2000 rozwalą silnik no masz racje nie wiem co będzie akurat z moim jak zrobię nim 5000 tys

Moim zdaniem jak się dba tak się ma. ;) życzę ci abyś nie miał z nim większych problemów ;)

Też tak myślę dzięki;)