Zipp Toros F16 Pierwsze kroki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zipp Toros F16 Pierwsze kroki

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DeelBeat DeelBeat 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Farna
    Farna
    Użytkownik

Witam!
    Tak, jestem dziewczyną i mało znam się na skuterach, a chciałabym zaoszczędzić trochę pieniędzy i dokonywać mini przeglądów sama.
    Chciałabym wiedzieć jak zadbać o mojego chińczyka, aby było jak najmniej awarii.
    Chodzi mi szczególnie o pielęgnacje. Co robić, co wymieniać, jak wymieniać, oleje itd.
    Pomożecie? 😉

Zipp Toros F16
    Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Do wymiany są olej po 300km od pierwszej jazdy. Później drugi raz, gdy będziesz mieć 1000km na budziku, a następnie co 1000-1500 km.
    Co ok. 1500km warto też przeczyścić filtr powietrza (lub kupić nowy).

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie