[ZIPP, TOROS] Dobry serwis gwarancyjny

Jaki polecacie serwis w Warszawie, aby oddać mojego torosa f16 na gwarancyjne naprawy (licznika, oraz regulacja gaźnika)? Przebieg 30 km, więc jeszcze na dotarciu. Nie piszcie o Młodnickiej 52B, bo tam już zlikwidowane (mam 100% pewności - dowiedziałem się przez meila od nich).
Serwis musi być rzetelny, i musi robić porządnie, a nie na odwal się, i tak aby mi jeszcze bardziej nie zepsuli, jak jeszcze ten skuter jest na początkowym dotarciu.

18 sierpnia kupilem zumico quick z 2011 pod nazwa hiray mondo.pierwszy wlasciciel itp.teraz nabite ma 6850 a mniej wiecej 300 km temu padla mi linka od zegarow.fakt faktem-odradzam serwisy gwarancyjne.zostawilem tam 500 zl (przeglady,zawory) a bilans.....zerwane zawory,przeglady-duchy.sam zmienialem olej,kontrolowalem.teraz kiedy skut sypie sie,dupe ratuje mi pan marek z lomianek,ul.armii poznan.numeru nie podam bo nie znam,ale gosciu robi cuda na kiju za przyzwoita kase (na start 30 prc taniej jak u autoryzowanych).temu dalem 600 i nie zaluje.jesli chcesz kontakt,odezwij sie na mac.b1@wp.pl

Łomianek? Poznań? Ja potrzebuje kogoś z Warszawy, i taki kto mi zrobi za darmo bo przecież mam GWARANCJE.

Ciekaw jestem czy Ci ten gaźnik za friko wyregulują :)

No ja też jestem ciekawy tego. Według mnie powinni bo od nowości wadą produkcyjną jest źle wyregulowany gaźnik.

Napisz tutaj co w końcu z tego wyszło jak już jakiś serwis znajdziesz.

Ok. Na razie przymierzam się na serwis przy ulicy Modlińskiej "ScooterLand" Był ktoś tam?

Ja mogę polecić serwis na ul. Garażowej.