[ZIPP, TOROS] Dobry serwis gwarancyjny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Kontaktownia [ZIPP, TOROS] Dobry serwis gwarancyjny

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe komoornik komoornik 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #103148 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jaki polecacie serwis w Warszawie, aby oddać mojego torosa f16 na gwarancyjne naprawy (licznika, oraz regulacja gaźnika)? Przebieg 30 km, więc jeszcze na dotarciu. Nie piszcie o Młodnickiej 52B, bo tam już zlikwidowane (mam 100% pewności – dowiedziałem się przez meila od nich).
    Serwis musi być rzetelny, i musi robić porządnie, a nie na odwal się, i tak aby mi jeszcze bardziej nie zepsuli, jak jeszcze ten skuter jest na początkowym dotarciu.

#103169 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

18 sierpnia kupilem zumico quick z 2011 pod nazwa hiray mondo.pierwszy wlasciciel itp.teraz nabite ma 6850 a mniej wiecej 300 km temu padla mi linka od zegarow.fakt faktem-odradzam serwisy gwarancyjne.zostawilem tam 500 zl (przeglady,zawory) a bilans…..zerwane zawory,przeglady-duchy.sam zmienialem olej,kontrolowalem.teraz kiedy skut sypie sie,dupe ratuje mi pan marek z lomianek,ul.armii poznan.numeru nie podam bo nie znam,ale gosciu robi cuda na kiju za przyzwoita kase (na start 30 prc taniej jak u autoryzowanych).temu dalem 600 i nie zaluje.jesli chcesz kontakt,odezwij sie na mac.b1@wp.pl

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #103175 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Łomianek? Poznań? Ja potrzebuje kogoś z Warszawy, i taki kto mi zrobi za darmo bo przecież mam GWARANCJE.

#103176 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ciekaw jestem czy Ci ten gaźnik za friko wyregulują 🙂

#103177 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No ja też jestem ciekawy tego. Według mnie powinni bo od nowości wadą produkcyjną jest źle wyregulowany gaźnik.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#103178 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Napisz tutaj co w końcu z tego wyszło jak już jakiś serwis znajdziesz.

#103181 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ok. Na razie przymierzam się na serwis przy ulicy Modlińskiej „ScooterLand” Był ktoś tam?

#103220 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe komoornik
    komoornik
    Użytkownik

Ja mogę polecić serwis na ul. Garażowej.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: [ZIPP, TOROS] Dobry serwis gwarancyjny
Informacje o Tobie: