Zipp Salmo

Witam. Zamierzam kupić Zipp salmo. Proszę mi coś opowiedzieć o tym motorowerze. Ile będzie spalał , ile wyciąga odblokowany , Czy się psuje I ile taki kosztuje.

ps: Sprzedam Zipp Quantum 2012r. Silnik chodzi bez zarzutów, brak rys. Skuter jak nowy. Przebieg: 5.300 Pisać oferty pod tematem. Pełna dukumentacja od skutera. Skuter zablokowany!

Ja mam Salmo - motorower jest doskonały, praktycznie bezawaryjny, duży wygodny pojazd. Spalanie jest niesamowite - w mieście 1,6l/100km a w trasie "zszedł" do 1,1. Ale zaznaczam że jeżdżę kulturalne 50km/h. :-D Dodatkowo wyciszyłem silnik i motoroweru nie słychać przy większych prędkościach gdyż zagłusza go szum wiatru w kasku. Na dowód tego że jest bezawaryjny załączam link do filmu z mojej wyprawy urlopowej ponad 300km.
http://www.youtube.com/watch?v=PGMjQBUAMWY

Jeżeli chodzi o awaryjność to jej po prostu nie ma - przez 17600km jedyne co się stało to wpadł kawałek gumy do silnika i podparł zawory. Po wyjęciu odpalił bez problemu. Po 14000 wymieniłem sam łańcuszek rozrządu z kółkiem napinacza (koszt 40zł) a po 16800 musiałem wyregulować pływak w gaźniku. Wszystko robię sam i motorower jeździ bez zarzutu. No i jest bardzo duży - w 2 osoby jest luźno na kanapie i miejsca jest aż nadto. Aha - najszybciej jechałem 73km/h na seryjnym silniku, lecz to nie było wszystko na co było go stać. To motorower do spokojnej jazdy - nie ma wielkiego przyspieszenia lecz odwdzięcza się niskim spalaniem i bezawaryjną jazdą.

Ja to bym do takiego zippa wrzucił silnik 110/125 :D
Wtedy w trasę jak znalazł

Fajny filmik. Ile pójdzie salmo odblokowany na module na seryjnych częściach?

w motorowerach zawsze można zmienić zębatki na szybsze ;)

I ja tak zrobiłem - jadę 50km/h na spokojnych obrotach. A raczej jechałem - po dzisiejszym wypadku jestem uziemiony do przyszłego sezonu. :-/

Jesteś cały ? Co się stało ? Ostatnio coś sporo forumowiczów ma wypadki :/

Spójrz na Grupę Mazowiecką - tam jest opis. Spoko nic mi nie jest, dzięki za troskę.

WTF