zipp salmo nierowna praca silnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis zipp salmo nierowna praca silnika

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe gewor gewor 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe gewor
    gewor
    Użytkownik

Witam.Jakiś tydzien temu zatrzymujac sie pod domem chcialem otworzyc furtke wrzicilem jedynke i chcialem ruszyc dodawajac zbyt malo gazu skuter mi zgasł wiec probowałęm go odpalic.NIestety nie chcial odpalic z kopniaka rowniez udalo sie jedynie z popychu, ale chcac jechac szarpało mnie jakby paliwo nie dochodzilo, probowalem wzucic go na wysokie oboty lecz rowniez sie nie dalo. Przeczyscilem gaznik wymienilem swiece ale nadal to samo, wstrzykiwalem paliwo bezposrednio do cylindra niestety to tez nic nie pomogło prosze o pomoc 🙂

Zdjęcie profilowe Zipp_Quantum_R
    Zipp_Quantum_R
    Użytkownik

Hmmmm po przeczytaniu połowy tego tekstu chciałem napisac „Gaźnik” ale jeśli go przeczyściłeś to hemmm… Nie jestem pewien czy cewka ma z tym coś wspólnego ale możliwe jeśli się mylę to przepraszam. Ale może warto by było sprawdzic tą cewkę. A może coś z pływakiem? Pływak miałeś okay?

Zipp Quantum R ; Romet Kadet M-780 ; Romet Ogar 200

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe gewor
    gewor
    Użytkownik

Pływak byl ok chodzil prawidłowo.A jak juz chodzi o cewke to zapytam gdzie sie znajduje dokladniej z przodu pod lampa czy kolo gażnika?

Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Z lewej strony obok rozrusznika. W tej dziurze w plastiku bocznym gdzie masz wajchę od ssania. Może po prostu świeca padła?

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.
    Zdjęcie profilowe gewor
    gewor
    Użytkownik

Swiece juz wymienialem, juz kiedys mialem podobny proble ale wymiana swiecy pomogla.ale teraz niestety nie:(

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe gewor
    gewor
    Użytkownik

Problem juz rozwiazany przyczyna-popsuty modol wymienilem na stary zablokowany i chodzi 🙂

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie