Zipp Rooster czyszczenie filtra powietrza.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Zipp Rooster czyszczenie filtra powietrza.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kamil100 Kamil100 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kamil100
    Kamil100
    Użytkownik

Witam wszystkich motomaniaków 😉
    Wczoraj postanowiłem wyczyścić filtr powietrza, gąbkę umyłem w wodzie z płynem do naczyń do tego plastik też umyłem wyczyściłem i wysuszyłem, siedziałem też trochę przy gaźniku zdjąłem te dwie rurki, jeśli się nie mylę to od paliwa i podciśnienia paliwa, z tej od paliwa wyleciało mi trochę paliwa, ale go złożyłem z powrotem […] Filter złożyłem i założyłem go, lecz skuter nie odpala, jak myślę problem leży w tej benzynie co mi wyciekła. Może ktoś mi napisać, jak znowu napełnić gaźnik ? Dodam że świecę lekko zalewa.

slawekxxx
    Użytkownik

sprobuj podlaczyc paliwo z baku bezposrednio do gaznika albo wlej troche paliwa w gaznik moze zaskoczy i odpali

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Kop do skutku, wlej pod świecę mu lub napryskaj w filtr powietrza.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    Kamil100
    Użytkownik

Dzięki, w pewnej mierze jest już ok. Wlałem trochę paliwa pod świecę i ok – odpala tylko jak go odpale to bardzo wysokie obroty ma, tak jak bym manetkę przekręcił do samego końca. Jak je zmniejszyć?

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Śrubką na gaźnik pod którą jest sprężynka.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Kamil100
    Użytkownik

Wystarczyło kopić nową gąbkę od filtra.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie