! Forum Skutery 125 Zipp Raven 125

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dixen
    dixen
    Użytkownik

Witam. Czy ktoś się orientuje, czy stelaż bagażnika, oparcie i podnóżki pasażera z Zippa Ravena 250 będą pasowały do Zippa Ravena 125?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Gabarytowo to ten sam motocykl więc myślę, że powinny, ale może dowiaduj się u źródła – ZIPP.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe dixen
    dixen
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź. Dzwoniłem do Zippa i gość z działu sprzedaży części twierdzi, że Raven 250 jest większy. Stąd w jego opinii te części się nie nadają. Nie znam nikogo, kto posiada 250, więc nie mogę pomierzyć rozstawu tych elementów. Wiem, że zdjęcia mogą być mylące, ale na pierwszy rzut oka miejsca montażu w/w elementów wydają się te same. Jeśli rama jest ta sama co w 250, to być może rozstaw otworów montażowych zestawu dla pasażera jest taki sam. Na to liczę. Ponadto gość z Zippa nie mówił tego z całym przekonaniem, więc odniosłem wrażenie, że jest to tylko jego prywatna opinia(wyobrażenie). Pisząc tutaj liczę na tych co mają dostęp do „Ravenów” 125 i 250, ale dzięki, że się zainteresowałeś. Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie wydaje mi się, żeby był większy, ale może się mylę 🙂

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie