Zipp Quantum w media expert

Witam!
Teraz w media expert jest Zipp Quantum za 2800.Pytanie:Czy opłaca się?
Oto link do gazetki: http://mediaexpert.pl/kolo_blizna/gazetka/
Z serwisem nie będzie kłopotu bo jest w moim mieście ;).
Co sądzicie?

Za podobne bądź mniejsze pieniądze dostaniesz zico rooster/azer - nowke sztukę, tyle że kilku letnią. Ofert jeszcze troche na allegro lub u dealerów jest.
A ten roosterek to nic innego jak taiwanski Her che tb-50 (adly moto) rodem z Taiwanu. Z nim nic się nie dzieje, możesz go katować, a on nic... Dobry rok jezdzila na nim moja zona, od pol roku jezdza go moj sąsiad. Ani jedno, ani drugie nigdy nie traktowali go lagodnie, ledwo odpalony i od razu pełny 'but'. Przed sprzedaża zaprzyjaźniony mechanik toche go rozebral i zrobił gruntowny przegląd (wkoncu sprzedałem dobremu znajomemu, którego widuje kilka razy dziennie), no i wszystko w nim bylo idealne, ba jak nowe żadnych zużyć. Mechanior byl w ciezkim szoku :)

Używany nie wchodzi w grę.Dzięki za odpowiedzi ;)
Czekam na następne.

Jacko nie pisze o używanym, tylko o nowym, ale starszy rocznik.

Sorki,widocznie czytać nie umie.Dobra:Czy warto kupować ten skuter?

Tak i nie. Dla tego że sprzedawali go za 2200zł pod koniec sezonu 2011. A po drugie to on nie ma gwarancji, znaczy ma ale taka dla frajerów, ma niby 2 lata gwarancji ale pod warunkiem że nie przekroczysz 5tys km a 5 tyś km to jak ktos jeździ to nalata w 2 miesiącę, więc skuter ma dwa miesiące gwarancji po to żeby klienta wydoić z kasy za przeglady a przez dwa miesiace czy 5tyś km i tak się nic nie zepsuje (poza tam pewnie kilkoma naprawdę trefnymi sztukami, a szanse że akurat trafisz z wadami jest chyba mała).Serwis media expert opisywałem w jakims innym poście. Banda baranów którzy z problemami odruzniają tył skutera od przodu i na pewno zepsują nawet sprawny skuter na przegladzie zerowym, bo ci mechanicy najlepiej potrafia sprzedawać lokówki do włosów.

Tylko że autoryzowany serwis mam w swoim mieście ;)

No to zmienia punkt widzenia, ja do skutera nie mam nic, jest duży wygodny po modyfikacjach silnika bardzo dynamiczny. Wątki miałem tylko do serwisu mimo że od razu zrezygnowałem z gwarancji bo od razu ze sklepu chciałem rozdłubac silnik, tak że skuter miał tylko kontakt z serwisantami na przeglądzie zerowym ale nawet na zerowym dali popis i pokazali co potrafią. A tak poza tym to skuter może być choć ja bym próbował utargowac trochę tej ceny, wiadomo że na początku sezonu nie będzie kosztował tyle co na koniec sezonu ale coś tam urwą, często kupowałem różne zeczy w media expert i zawsze coś tam wysępiłem, brałem u nich TV na półce stał za 2999zł a zabrałem go za 2660zł tak ze czasami warto chociaż trochę się potargować, choć z drugiej strony mówią że sęp to ładny ptak tylko krótko żyje :)

Aha czyli trochę zbić z 2799.Macie jeszcze jakieś rady?
@enter1978
Dzięki za radę ;)

Mam jeszcze jedno pytanie:Do ilu zbić cenę?

ka48 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie:Do ilu zbić cenę?

Max do ilu się da, chyba że chcesz więcej zapłacić, to zbij mniej ;)

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Na silnik, Quantum to z reguły duży skuter i silnik 2T jako tako jeszcze daje radę, ale w tej gazetce już po filtrze powietrza poznać że to 4T 139QMB.

To w czym jest różnica?

PS.Mam pytanie jaki to Quantum,to znaczy RS czy R,classic,GT5?

To w czym jest różnica?

PS.Mam pytanie jaki to Quantum,to znaczy RS czy R,classic,GT5?

Osobiście bym nie kupił skutera w żadnym markecie .
W tej gazetce dali fotke nie wiadomo czego ... niby to Quantum, a widać, że 4t ...

Patryk, quantumy były też produkowane w 4T.

Ryglos - możliwe , już od dawna nie siedzę w temacie , zajmuję się tylko SR'kami :).

a wiec tak na allegro sa tez quantumy
SKUTER ZIPP TOROS FRESCO 4T +KUFER (quantum 4T taki opis ale bardzo podobny do 2t tylko barwy o pare odcieni jasniejsze i zamiast quantum napis fresco)
SKUTER ZIPP QUANTUM GT5 2t (a ten jest orginał)
SKUTER ZIPP QUANTUM GT5 4T