! Forum Skutery Zipp Quantum RS

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe artu35 artu35 4 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #198652 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe artu35
    artu35
    Użytkownik

Mam problem podczas jazdy zipp mi gaśnie wymieniłem regulator napięcia i cewkę napięcia. Podczas jazdy gaśnie nie mogę go odpalić ze startera tylko z kopajki.Co może być przyczyną?

#198654 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Może się stator kończyć lub góra.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #198657 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe artu35
    artu35
    Użytkownik

ok jak odpalam go ze startera to tak jak chciałby zakrecić ale nie może

#198674 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

bo może ma padnięty aku lub rozrusznik sie skończył a raczej szczotki i jest zasyfiony w środku.

#198742 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe artu35
    artu35
    Użytkownik

Ok sprawdze dzieki za pomoc

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Zipp Quantum RS
Informacje o Tobie: