Zipp Quantum R- używany warto?

Witam.
mam pytanie czy opłaca mi się kupować używanego Zippa Quantum R. Przejechane ma ok. 4000 km jest w bd stanie.
Cena wynosi ok. 3000 zł

Nie

Za niewiele więcej mógłbyś mieć nówkę więc nie wiem czy się opłaca. Jeśli od znajomego to jeszcze jeszcze.

No nie tak niewiele - nowy jest droższy o 1300-1500 złotych. Za 3000 się opłaca pod warunkiem że naprawdę stan ogólny jest bardzo dobry i jest w pełni sprawny. Nie słuchaj kolegi rkos - on ma markowy i nie potrafi zrozumieć że lepiej za taką kasę mieć dobry młody skuter chiński niż stare firmowe padło. Dla niego wszystko co nie jest markowe to be.

Michalk001 napisał:

No nie tak niewiele - nowy jest droższy o 1300-1500 złotych. Za 3000 się opłaca pod warunkiem że naprawdę stan ogólny jest bardzo dobry. Nie słuchaj kolegi rkos - on ma markowy i dla niego wszystko co nie jest markowe to be.

Nie irytuj mnie:)
Co chcesz znowu wcisnąć komuś coś za 3000zł skoro może mieć inny, lepszy? Quantum akurat nie jest taki zły, lecz kupować używanego za taką cenę jeśli nówka jest 1300zł droższa mija się z celem.

No skoro dla Ciebie 1300zł oszczędności to mało, no to się nie dziwię że masz takie podejście. Dla niektórych te 1300 złotych to jest "mieć albo nie mieć" skutera. 4000 km dla Quantuma to żaden przebieg, a za zaoszczędzone 1300 złotych kolega kupi dobry kask, kurtkę i spodnie motocyklowe.

Nie mówię że to mało, lecz nie warto kupować za 3000zł używanego chińskiego skutera, to moje zdanie do którego mam prawo.

Sam niedawno przekroczyłem próg 4000km i gdybym miał sprzedawać swojego Quantuma to za taką samą lub podobną cenę. Dla mnie oszczędność 1300zł to dużo a dla kogoś innego może być mało, zależy od człowieka. Czy warto? Myślę, że warto pod warunkiem, że ze skuterem nie ma poważniejszych problemów i oczywiście jest sprawny. To moje zdanie na ten temat.

Wiadomo że można mieć prawie nowego skutera za 1,5tysiąca mniej, a to naprawdę sporo przynajmniej dla mnie. Lecz moim zdaniem za 3tysiące kupi coś lepszego.

a taki jakiś inny skuter w okolicach 3000-3300 to jaki byście mi mogli zaproponować, może być używany tylko chciałbym, aby rocznik nie był niższy niż 2010r.

Polecam ja zakupiłem w 2011 roku Quantumka za 3000zł miał przejechane zaledwie 38 km i do tej pory żadnych większych awari nie było ;p .Za 3000zł z przebiegiem 4000 km warto myślę wziąśc i tak jak już koledzy wcześniej napisali zależy czy jest w dobrym stanie i czy nie był katowany. Ale za tą cenę myśle że znajdziesz naprawde ładnego Quantumka ;p.

poszukam jeszcze może coś lepszego znajdę.

A myślałeś o Keeway'u RY8? Może zerknij sobie na necie ten skuterek. Miałem okazje spędzic z nim troszkę czasu i naprawdę się w nim zakochałem. Sam teraz planuję kupno RY8 na wiosnę może i tobie się spodoba a cena dobrej używki to okolo 3 tys nawet nie cale.

wole już Quantuma :D

o właśnie mi się przypomniało, że też kupiłem kiedyś quantuma '07 za 160zł :D od kolegi, z cylindrem 70 i gaźnikiem jakimś większym, przebieg 10200 i troche roboty przy nim jest ale warto było. 3 tysie to sporo troche jak na taki przebieg ale powinien ci wytrzymać 10000km a może i więcej jak będziesz dbał.

Nie napisałeś jaki to rocznik, ale cena jest zawyżona. Tyle to on byłby wart gdyby był używany i miał przejechane max 500km :)

Kolego ten zipp z '07 to jaki model masz tego? Vapor starszy?

ten Quantum R jest z 2011r.

To tak jak mój "były" Quantumek

Uzbieraj jeszcze trochę: nówkę możesz kupić poniżej 4000zl.

Np:
http://allegro.pl/wietrzenie-magazynu-skuter-zipp-quantum-r-gratis-i2690405802.html