ZIPP QUANTUM R Niestabilna jazda

Witam!
Od miesiąca jestem posiadaczem Quantuma. Jakiś tydzień temu zacząłem czuć się niepewnie w czasie jazdy, a mianowicie miałem uczucie jakby skuter ciągnęło raz na lewo raz na prawo mimo wyprostowanej kierownicy. Nie zawsze, ale zdarzają się takie pojedyncze “ataki”. Rozważałem wymianę łożysk główki ramy lub tylko dociągnięcie luzów, ale luzów nie odczuwam. W sumie dzień przed pierwszym takim zjawiskiem założyłem szybę przednią i przyszło mi na myśl, że może ona ma jakiś wpływ na tą sytuację?
Dlatego proszę o poradę bardziej doświadczonych i z góry dziękuję za każdą podpowiedź :wink:

Nie wiem jak duża jest ta szyba ale na pewno stawia powietrzu jakiś opór. Jeśli np. Wiatr zawieje to może Ci pchać tę kierownicę w którąś stronę :wink: Zobacz czy szyba jest poprawnie założona itp :wink:

Otóż to, tak też myślałem. Szyba jest mniej więcej do wysokości ust, także spora. Spróbuję zdjąć i wtedy przetestować jazdę bez niej. Jednakże jeśli to nie rozwiąże problemu to za co się brać na pierwszy ogień? Chciałbym to ogarnąć w ciągu dnia, także super by było jakbyście mogli wskazać także inne opcje :wink:

Może roztłuczone lagi . Ja moje roztłukłem i czasem lubi znosić :wink: