Zipp Quantum R czy Keeway F-Act Evo

Witam wszystkich ponownie :D
Otóż po mojej decyzji, gdy zrezygnowałem z kupna Leone RK 50, muszę wybrać skuter (nowy). Mam dwa modele do wyboru, Zipp Quantum R, lub Keeway F-Act 50 Evo. Na obu siedziałem, są wygodne z lekkim wskazaniem na Quantuma. Żadnym niestety nie jeździłem ;P Argumenty przemawiają za Quantumem R, jest (wg. mojego gustu) ładniejszy, z tego co czytałem to jest dość zwrotny, ma dobre przyspieszenie. Bardzo podoba mi się także jego deska rozdzielcza, ma duży schowek gdzie zmieści się kask, jest ogólnie dość spory (mam 175 cm wzrostu, ważę 58 kg :D ). Lampy ledowe też przemawiają za jego wyborem ;D Obie marki Zipp i Keeway to podobno "liderzy" w kwestii chińczyków. Oba serwisy (Zipp i Keeway) mam na wyciągnięcie ręki, więc w kwestii serwisu nie ma problemu. Co sądzicie ? ;)

Keeway jest według mojego gustu ładniejszy aczkolwiek Zipp ma deskę brzydszą niż keeway polecam ci Keeway gdyż ponieważ jeździłem takim i jest naprawdę fajny,
przyśpieszenie, zwrotność. wybór jest twój

Ja nie polecam Keewaya nie podobny on do niczego a Zipp Quantum R jest dosłownie obklejony ledami i to zielono białe malowanie i to 2t jechałem nim i ma dosłownie do 45km/h kopa potężnego ale 45-55km/h lekki muł a potem znomu rakieta polecam Zipp Quantum R 50ccm 2T

Quantum z kolei zdecydowanie bardziej komfortowy :)

Dzięki za pomoc, wybór padł na Quantuma ;)