Zipp Quantum R brak świateł (mijania i pozycja); skuter pali, jeździ

Mam problem ze skuterem Zipp Quantum R. Nie działają mi światła mijania i pozycja (przód oraz tył). Kierunkowskazy działają normalnie. Skuter odpala, jeździ, zestaw wskaźników (LCD w tym modelu) sprawny (pokazuje prędkość, stan paliwa, stopień naładowania akumulatora, przebieg etc.). Tylko że świateł brak :-)

Żarówki na pewno mam dobre, nawet założyłem nowiutkie :-) Z tyłu zresztą lampa jest LED-owa i też nie działa.

Chętnie bym sam spróbował dojść, co padło, może uda mi się usunąć usterkę bez oddawania skutera do serwisu.

Na budowie skuterów się nie znam, więc potrzebuję Waszej pomocy ;-)

Odkręciłem podsiodło, dostałem się do silnika. Ale nie wiem teraz, gdzie sprawdzić brak prądu. Gdzie jest prądnica, która wiązka kabli za co odpowiada? Wszystkie kostki są pozapinane, więc nic się samo nie odłączyło. Od czego powinienem zacząć?

Skoro nie ma z przodu i z tyłu to sprawdź najpierw włącznik świateł. A zegary Ci się podświetlają? Może wyskoczyła tylko kostka z włącznika.

Podejrzewam któryś przełącznik (przełącznik włączania świateł/przełącznik długie-krótkie).