ZIpp quantum gt5 nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis ZIpp quantum gt5 nie odpala

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe rogo54 rogo54 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #158350 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Alphavile
    Alphavile
    Użytkownik

Witam , mam poważny problem dotyczący quantuma. Wracałem od kolegi , był nowy gładki asfalt. Jechałem gdzieś 50km/h niestety po naszych polskich drogach wszystkiego można się spodziewać 🙂 była duża dziura . Niestety za późno już było na wyhamowanie i ominięcie jej. Wjechałem w nią , od tej pory skuter zgasł a gdy wyhamowałem próbowałem go odpalić , akumulator padł wcześniej chodził bardzo dobrze a po wjechaniu w dziurę padł i rozrusznik kręci przez to bardzo słabo kręci . Wszystkie kable sprawdziłem , są podłączone ale gdy wykęciłem świece w celu sprawdzenia czy jest iskra okazało się że jej nie ma . Nie wiem kompletnie co mogło przez to paść .

#158353 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rogo54
    rogo54
    Użytkownik

Sprawdź inną świece, jeśli nie będzie również iskry, to mógł paść Moduł zapłonowy, cewka bądź iskrownik 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #158354 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Alphavile
    Alphavile
    Użytkownik

inną swiece też sprawdziłem . A co z magnetem ? mógłby też paść całkowicie ?

#158359 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rogo54
    rogo54
    Użytkownik

Może padły po prostu uzwojenia w iskrowniku i nie ma iskry dla tego, bądź też czujnik się posypał.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: ZIpp quantum gt5 nie odpala
Informacje o Tobie: