Zipp Quantum GT5 2T przerywa pilne pomocy !

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #300679 Reply
    czarneckiw3
    Użytkownik
    • 2

skuter chodzi normalnie gdy nim ruszam prubuje gasnąć ale dalej jedzie i znowu sie powtarza gasniecie i tak w kółko i jedzie max 20km/h proszę o pomoc! czyściłem filtr i go sprawdzałem. Nowy dzisiaj wymieniony iskrownik i świeca. POMOCY!!

#300683 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

poczekaj, przetłumaczę to sobie na język zrozumiały da ludzi…
    Skuter chodzi normalnie – zakładam że masz na myśli że zapala łatwo czy ciepły czy zimny bo ssanie też działa i ma prawidłowe wolne obroty.
    powtarza gaśnięcie – czyli co? Przerywa ale chodzi tylko marnie? Gaśnie gwałtownie? Słabnie i na końcu gaśnie.. czy odkręcanie manetki coś powoduje jakiś objaw?
    Zapala natychmiast po tym jak zgaśnie?
    Tak uprzedzając odpowiedzi których precyzyjnie i tak nie udzielisz:
    – możesz mieć typowe powody czyli niewyregulowany/brudny/niesprawny gaźnik czyli problem z dostarczaniem paliwa przez gaźnik
    – poszarpany zawór membranowy (ale wtedy by ciężko zapalał)
    – ew. zakitowany filtr paliwa, ew. niesprawny kranik lub jakikolwiek inny problem z dostarczaniem paliwa do gaźnika
    – może to też być kiepski moduł, fajka w marnej kondycji, przebicie na przewodach wysokiego napięcia
    – no i na końcu; problem z cylindrem.. może się kończy
    .
    może być masa przyczyn a to zależy od tego jaki dokładnie jest objaw – to przynajmniej jakiś kierunek szukania wyznacza.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#300699 Reply
    czarneckiw3
    Użytkownik
    • 2

wytłumacze inaczej skuter przerywa podczas jazdy. Jedzie max. 10-20km/h i z tłumika strzela. No i trzeba sprawdzic jak tam będzie chodził na mowym module bo juz byly z nim problemy.

#300725 Reply
    czarneckiw3
    Użytkownik
    • 2

ma ktoś jakieś jeszcze pomysły jak to naprawić ?

#300732 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

pomysły masz wyżej. teraz musisz to posprawdzać. zdalnie nikt tego nie zrobi.

#301206 Reply
    czarneckiw3
    Użytkownik
    • 2

były przebicia wymieniłem cewke zapłonową i jeżdzi

#301322 Reply
    czarneckiw3
    Użytkownik
    • 2

skuter juz nie przerywa jezdzil normalnie zrobilem nim ok 10 km nastepnego dna przychodze do garazu odpalam i prubuje odpalic a on gaśnie i tak ciagle na wolnych obrotach chodzi.

#301335 Reply
    dawidk149pl
    Użytkownik
    • 5

Ty miałem to samo kable od cewki niełączyły ale ja sobie zrobiłem to ze kable do cewki przylutowałem i zaizolowałem i jest elegancko 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Zipp Quantum GT5 2T przerywa pilne pomocy !
Twoje informacje:

Back to top button