ZIPP QUANTUM GT 50CCM. SKUTER ZAMULA PRZY 35KM

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp ZIPP QUANTUM GT 50CCM. SKUTER ZAMULA PRZY 35KM

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kozamarta
    kozamarta
    Użytkownik

Witam.Mam problem.Mianowicie posiadam skuter Zipp quantum gt5 50cm, 2007r.Skuter jak do tej pory sprawował się bardzo dobrze, dziś kiedy chciałem jechac skuter przy dodaniu gazu wchodził na obroty normalnie aż do 35km, potem zaczyna mulić ale idzie powolutku do góry wskakuje spowrotem przy 50km i znów przy 55km dalej nie chce iść, coś go blokuje, wcześniej szedł 65-70 km.Wyczyściłem filtr powietrza i wymieniłem świecę dalej to samo. Kiedy zatrzymam skuter i chcę ruszyć pod górkę nie ma mocy strasznie zwalnia. Prosze o pomoc.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Przeczyść gaźnik i sprawdź magneto (Koło wydechu od cylindra) czy nie ma tam śmieci. Jeździłeś w deszczy lub po jakiś zadupiach? Tez tak mialem. Przeczyscilem gaznik i magneto i wszystko smiagalo.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Semir
    Semir
    Użytkownik

przylaczam sie .

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

To 2T? U mnie jest podobnie na dziadowskim oleju. Po zastosowaniu normalnego problem znikał.

Zdjęcie profilowe Semir
    Semir
    Użytkownik

4t. Olej kilkakrotnie zmieniany i problem ten sam

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

To mówię od razu, że na 4T się nie znam. A może coś z przekładnią?

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie