Zipp quantum 50 2t gt5 nie działają kierunkowskazy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Nowakowski.gt5
    Uczestnik

Posiadam zippa quantum 50 2t gt5
    Pewnego razu urwało mi się lusterko. A mój młodszy brat zrobił mi takiego psikusa ze złączył mi kabelki od kierunkowskazów w lusterkach i zaczął nim jeździć. Wtedy spalił się bezpiecznik przy akumulatorze i od tamtego czasu nie działają kierunkowskazy. Wymieniłem ten bezpiecznik i nwm jaka jest przyczyną tego problemu. Pomocy

Szumek811
    Uczestnik

Odkręć pokrywę licznika i tam na liczniku jest taki uchwyt a na nim przerywacz kierunkowskazów. Wymień go i ciesz się z działających kierunkowskazów. Pozdrawiam 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wombat
    Moderator

no i bratu kopa przy okazji.
    ludzie mnie coraz bardziej zadziwiają.

Szumek811
    Uczestnik

Niestety Wombacie takie czasy…. kiedyś dostanie cylindra do ogara 200 graniczyło z cudem więc się szanowało i obchodziło jak z jajkiem… teraz ludzie mają wywalone 🙂

Wombat
    Moderator

ale jakis gosc bez pojęcia podchodzi, kable zwiera i idzie jeździć.. że w domu tego nie robią z 230V.
    Wykręca żarówke, kable zwiera..raz dwa by nauka przyszła.

Nowakowski.gt5
    Uczestnik

Zrobilem tam jak pisałeś. I zacząłem szukac w internecie takiego samego przerywacza i poprostu nie moge go znaleźć. Ma ktoś jakieś pomysły?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button