ZIPP QUANTUM 4t (GT5) za 2100 - warto?

Wyświetla 91 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #106531 Reply
    matol1798
    Użytkownik

Co wolisz. Spalą podobną ilość paliwa . Bierz ten który ci się podoba. Nie wiem jak jest ze schowkiem w Quantumie R ale w 767 był taki średni. Do Quantuma R możesz podpiąć kufer ( tam jest chyba jakiś system szybkiego wypinania Zipp Lock). Jak chcesz więcej przewieść to weź Quantum R 🙂

#106532 Reply
    Zgiebongo
    Użytkownik

No to Quantum R 😉

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#106539 Reply
    matol1798
    Użytkownik

To powodzenia. Napisz jak kupisz 🙂

#106540 Reply
    Zgiebongo
    Użytkownik

Dzięki 😉 Kupie pewnie dopiero pod koniec marca, bo nie spodziewałem się tak dużego wydatku. Jeszcze kilka dni temu byłem zdecydowany na Torosa F16 😀

#106544 Reply
    matol1798
    Użytkownik

Zastanów się na spokojnie 🙂

#106546 Reply
    Zgiebongo
    Użytkownik

Ja zastanawiam się już pół roku 😀 Skuter to moje marzenie, a taki wydatek to dla mnie jednak wielka sprawa. Zipp Quantun R podoba mi się pod każdym względem. Duży, 2T, dobre parametry techniczne (dwa tarczowe hamulce – rzadkość), no i bardzo ładny, robi wrażenie, i to jeden z najlepszych chińczyków. Dzisiaj w szkole kolega wyśmiał mnie, jak powiedziałem, że chce kupić chinola za ponad 3 tys, ale on zna tylko te plotki o chińskich skuterach, że psują się 10x dziennie 🙂 Szkoda mi trochę wydawać ponad 3 tyśki, ale co zrobić, w każdym coś mi nie pasuje, a tutaj wszystko gra 🙂

#106549 Reply
    matol1798
    Użytkownik

Duży wydatek , więc zadbaj o niego. Jak się nie znasz to lepiej rób przeglądy gwarancyjne i sam nic nie rób.

Wyświetla 91 wpisów z $
Odpowiedz na: ZIPP QUANTUM 4t (GT5) za 2100 - warto?
Twoje informacje:

Back to top button