Zipp Quantum 4T czy Toros Fresco?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #129594 Reply
    kewert
    Użytkownik
    • 6

Witam

Jaka jest różnica pomiędzy Zipp’em quantum’em 4T, a Toros’em Fresco? Wiem że Fresco to klon quantuma, ale jest nieco tańszy. Czym jest to spowodowane? Toros jest gorszy jakościowo od Zippa?

#129598 Reply
    Kotli111
    Użytkownik
    • 1

raczej niczym , cena sie roznia , moim zdaniem to 4t to jest nie wypal.. daj se spokoj z tymi dwoma ..

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#129610 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Jak na moje oko to nie różnią się niczym oprócz ceny. W Zippie trzeba nakręcić przecież kampanie reklamowe, szkolenia o których tu na stronie filmy już nawet były.

#129612 Reply
    benekpe
    Użytkownik
    • 11

Zipp podobnie jak Romet czy Junak wielu ludziom kojarzy się z dobrą jakością i marką. Kampanie reklamowe tych firm nie żałują grosza, by nie wyprowadzić takich ludzi z błędu.

#129613 Reply
    kewert
    Użytkownik
    • 6

Właśnie dlaczego różnią się ceną, bo podobno to jest to samo tylko pod inną marką.
    Dlaczego mówisz że te skutery nie są dobrym wyborem? W internecie są o nich raczej pozytywne opinie. Najbardziej w skuterze zależy mi na bezpieczeństwie, wielkości i niskim spalaniu, a te skutery raczej to spełniają.

#129622 Reply
    Filippo73
    Użytkownik
    • 2

toros jest budżetową submarką zippa. Według mnie quantum, w tej klasycznej budzie troszkę trąci myszką. Jest to chyba jeden z najstarszych skuterów na rynku. Nie chcąc zaburzać nowej linii swoich porduktów, przemianowali zippa quantma na torosa fresco

#129625 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Jeśli trafisz dobry egzemplarz to pojeździsz. Ja mam Inkę, a wszyscy to klęli. A ja swojej bym nie zamienił na żaden inny. Miałem kiedyś Skodę, którą wielu chwali za bezawaryjność, a ja moją już spychałem do Wisły, bo stała zepsuta częściej niż jeździła.

Jak mówię – kwestia egzemplarza na jaki trafisz.

#129633 Reply
    kewert
    Użytkownik
    • 6

Ok, dzięki. W takim razie kupuję Fresco.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Zipp Quantum 4T czy Toros Fresco?
Twoje informacje:

Back to top button