! Forum Tuning Zipp Quantum

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Metros Metros 6 lata temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Olusia
    Olusia
    Użytkownik

Witam, Jestem nowa na forum. Posiadam zipp quantum 4t. 6.900km przejechane. I troche mi zaczyna brakować mocy. Chcialabym zwiekszyc moc po przez wymiane cylindra i napędu. Mam do wydania max 350zł. Oto co mnie zainteresowało:
    http://allegro.pl/cylinder-glowica-wal-modul-skuter-4t-80-ccm-i3426683131.html – Trzeba coś jeszcze dokupować do silnika? Czy tylko to założyć i jeździć?

W dodatku chciałabym kupić napęd, Ponieważ boje się że aktualny nie wytrzyma długo. Większa moc wiadomo o co chodzi.

Czy ten zestaw będzie dobry? http://allegro.pl/szczeki-wariator-pasek-tuning-quest-skuter-4t-i3449748607.html Jakie osiągi będe miała na tych częściach? Wymieniać coś jeszce do tego?

Zdjęcie profilowe Olusia
    Olusia
    Użytkownik

Czekam na wypowiedzi :*

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

Mam ten sam zestaw wariator i sprzęgło. narazie przyjechałem na nim 2tyś osiągi wzrosły przyspieszenie i rolki 5g i v-max 5km jedyne pasek kup inny bo jest do du**. cylinde i ten zestaw jest taki sobie lepiej dozbieraj kasy i kup cylinder z arisala…..

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
    Zdjęcie profilowe Metros
    Metros
    Użytkownik

Oluś, ja mam… *to*, a co Ty tam u siebie masz, bo ja tego jeszcze tutaj nie wiem. :DDD

Kiedyś dziewczyny gotowały równie dobrze jak ich matki. A teraz?
    Teraz chleją więcej niż ich ojcowie!
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie