Zipp Quantum 2T – problem podczas jazdy.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zipp Quantum 2T – problem podczas jazdy.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Karol1810
    Karol1810
    Użytkownik

Witam mam problem ponieważ gdy silnik jest zimny skuter chodzi bardzo dobrze jest zrywny widać że jest moc. Otóż gdy wymieniłem cylinder na 80ccm. Skuter po zagrzaniu gaśnie a przed gaśniecięm wydobywa sie specyficzny dźwięk tak jakby ostrzenia… oraz gdy zgaśnie przy np. 55/60 km/h skuter dopiero spuszcza z biegu przy 15 PROSZE O POMOC> NIE WIEM CO ROBIĆ

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Więcej info można??? Np. dysza, jaki filtr, kolor świecy??? Bo nikt tu nie jest wróżką!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Karol1810
    Karol1810
    Użytkownik

Tak można 🙂 Dysza nie zmieniana standarnd, filtr też standardowy gąbka sprawdzana nie jest zapchana syfami, i świece wczoraj wymieniłem kolor czarny.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Odpowiedź jest już napisana. Dysza paliwa nie zmieniona. Wymieniłeś cylinder na większy, a nie zmodyfikowałeś układu zasilania. To tak jakbyś zmienił wannę na basen i próbował go napełnić tym samym kranem.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie