Zipp Quantum 2T - problem podczas jazdy.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Karol1810
    Użytkownik

Witam mam problem ponieważ gdy silnik jest zimny skuter chodzi bardzo dobrze jest zrywny widać że jest moc. Otóż gdy wymieniłem cylinder na 80ccm. Skuter po zagrzaniu gaśnie a przed gaśniecięm wydobywa sie specyficzny dźwięk tak jakby ostrzenia… oraz gdy zgaśnie przy np. 55/60 km/h skuter dopiero spuszcza z biegu przy 15 PROSZE O POMOC> NIE WIEM CO ROBIĆ

Kristop
    Uczestnik

Więcej info można??? Np. dysza, jaki filtr, kolor świecy??? Bo nikt tu nie jest wróżką!

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Karol1810
    Użytkownik

Tak można 🙂 Dysza nie zmieniana standarnd, filtr też standardowy gąbka sprawdzana nie jest zapchana syfami, i świece wczoraj wymieniłem kolor czarny.

Kisiu1981
    Użytkownik

Odpowiedź jest już napisana. Dysza paliwa nie zmieniona. Wymieniłeś cylinder na większy, a nie zmodyfikowałeś układu zasilania. To tak jakbyś zmienił wannę na basen i próbował go napełnić tym samym kranem.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button