! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) zipp quantum

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #266144 Odpowiedź

Anonimowy

Mam mała prośbę, mam zippa quantum chce sobie trochę pod krecik moment obrotowy i moc na seryjnym silniku bez dużych kosztów max 300zl… Dzięki z gory 🙄

#266145 Odpowiedź

Anonimowy

Wario, wydech (jak za 300 to używany). Nic więcej nie zrobisz za tak mały fundusz.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #266146 Odpowiedź

Anonimowy

Wymień wariator 🙂 jak go dobrze wyregulujesz to zyskasz prędkosć i przyśpieszenie 🙂

[ Dodano: 2008-09-28, 21:27 ]
    a wydech wymieniaj jeśli to 2t 🙂 jeśłi masz 4t to wydechu w ogóle nie wymieniaj 😛

#266147 Odpowiedź

Anonimowy

Jesli 4t to najlepiej nic nie wymieniaj… bo się sypnie

#266148 Odpowiedź

Anonimowy

Niekoniecznie Wino 😕 Wiem, że Yamaha, Piaggio i Honda mają w swojej ofercie skutery 4-suwowe 🙂 Pewnie inne firmy też je mają… A chyba takie markowe skutery nie powinny się sypnąć 😎

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#266149 Odpowiedź

Anonimowy

NO tak ale czy myslisz ze on ma markowego?? Ja w to wątpie

#266150 Odpowiedź

Anonimowy

Faktycznie – jak sam temat wskazuje to Zipp Quantum czyli chinol 😐

#266151 Odpowiedź

Anonimowy

andrix12, ty masz zippa quantuma z 2007 roku? Bo właśnie qmpel psoiada takiego i chcemy sicagnac blokady i nie mam pojescia jakie on ma blokady z gory thx

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: zipp quantum
Informacje o Tobie: