Zipp Quantum 2011r NIE ODPALA

Siema niedawno zakupiłem Zippa z 2011r podobno nie odpalał, naładowałem aku odpalił pochodził chwile i zgasł, sprzedawca mowił ze membrana w gaźniku jest do wymiany. Stwierdziłem ze nie warto bawic sie w to i zakupiłem nowy Gaźnik firmy Moretti po założeniu nastała chwile w ktorej chialem odpalic pojazd nawet nie ,zagadał" sprawdziłem czy wszystko jest dobrze podłaczone Iskra Jest benzyna jest w wężyku wiec kranik odrazu odpada Świeca jest sucha nawet
wie ktoś jakie mogą być przyczyny?

wróżka wie.
Zakładam że jak masz membrane w gaźniku to jest to 4T tak? To nalezy pisać takie rzeczy bo to ważne.
Skoro świeca jest sucha to nie dostaje paliwa do cylindra. Regulowałeś ten nowy gaźnik? Bo to nie jest tak że one “z pudełka” od razu każdemu działają.
Zostaje tez kwestia poprawności montażu i tego jak dobrze dobrałeś ten gaźnik.

tak gaźnik jest 4t zamontowany jest poprawnie w 100% gdy demontowałem poprzedni porobilem sobie zdjęcia co gdzie było.
Gaźnik był regulowany iglica od dawki paliwka to nie pomogło. Gaźnik był 139QMB i taki pod ten sam model zamówiłem głownie wzorowałem się suwmiarka i mierzyłem otwory czy będą pasować. w aukcji napisne było że pasuje do wszystkich modeli silników
więc go zamówiłem