Zipp Pro XT 1250 Nie Odpala

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #634523
    Hector
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    Witam zakupiłem motocykl Zipp Pro 1250 XT w maju 2017 roku przejechałem 1300 km trochę od Października postał w garażu i w styczniu 2018 roku chciałem odpalić nie mogę jaka może być przyczyna ? Akumulator jest dobry iskra na świecy jest hmm co może być powodem nie odpalania motocyklu ? proszę o podpowiedz ?

    #634526
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    zakręcony kranik?

    #634532
    Hector
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    Bez przesady odkręcony

    #634534
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    tak, tylko że wymagasz jakiejś konkretnej odpowiedzi bez danych. Od stania (nic nie wiemy o warunkach) mogło nastąpić wiele rzeczy – zasyfił się gaźnik, zawiesił zawór, pierścień… itd. Trzeba wszystko posprawdzać – zobaczyć czy płynie do gaźnika paliwo, sprawdzić luzy zaworowe, zmierzyć kompresje… itd – i na tj podstawie coś wymyślić.
    A pytanie “co się mogło stać”.. cokolwiek.

    #634535
    Hector
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    Dzięki Dzięki ale paliwo do świecy dochodzi wiec jest ok tylko nie chce palić

    #634537
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale na dochodzącym do świecy paliwie i iskrze sprawa się ni kończy wiec jeszcze masz wiele rzeczy do sprawdzenia. po perwsze czy tego paliwa nie dochodzi za dużo lub za mało albo czy jest odpowiednia kompresja. albo czy iskra jest w odpowiedniej chwili, albo czy rozrząd nie przeskoczył.. itd

    #634539
    Hector
    Uczestnik
    • 1
    • 4Postów:

    To nówka motorek serwisowany co 300 km no nic oddam do serwisu Dzieki za pomoc

    #634541
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    skoro nie masz o tym bladego pojęcia to po co 4 litery zawracasz… chłopie, szanuj czas innych.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button