zipp pro gt spadek mocy,strzały z wydechu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery zipp pro gt spadek mocy,strzały z wydechu

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Artur Florek 3 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Artur Florek
    Użytkownik

Panowie mój zipp pro gt zaczął się dziwnie zachowywać..Pierwsze zaczął nie odpalać ze startera od piątku (choć wcześniej odpalał od strzała i ładnie się szybko wkręcał na obroty..)Ze starterem wcześniej miałem problemy,ale wymieniłem moduł na inny i ładnie odpalał aż do piątku…Druga sprawa to na 4 biegu nagle traci moc,obroty spadają i pojawiają się strzały z wydechu,,,

Zdjęcie profilowe DAXX
    DAXX
    Użytkownik

Zawory to podstawa.

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Artur Florek
    Użytkownik

To jednak nie zawory…Musiałem odkręcić lewą pokrywę gdzie jest magneto,bo za chiny nie mogłem dostrzec litery T do ustawiania zaworów. Co się okazało było tam trochę wody a tam są cewki przecież…. (pod pokrywą żadnej uszczelki..)Na magnecie w jednym miejscu rdza na długości 2-3 cm.Wszystko wyczyściłem ,wydmuchałem,wysuszyłem.Potem próbowałem ustawić gaźnik na nowej świecy bo myślałem że też może to być powodem,stara była czarna…Lecz coś z nową nie mogłem dojść do ładu,też się robiła czarna.Może gaźnik do czyszczenia albo do wymiany bo cienko reaguje na regulację…..Oczyściłem starą świecę,założyłem i powiem szczerze wróciłem do domu na motorowerze i nie miałem problemów ..Ani nie było strzałów ,ani spadku mocy czy prędkości..Poprzednio wogóle wydaje mi się że świeca była za słabo przykręcona i kompresja uciekała…

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie