Zipp Pro GT- hit czy kit ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Zipp Pro GT- hit czy kit ?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe matol1798 matol1798 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #103451 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Cześć. Ostatnio na forum krążą informacje o różnych nowinkach 2013 roku , więc ja wam przedstawiam Zipp Pro GT. Od zwykłego Pro różni się kolorem , kształtem przodu i światłami ( w GT są ledy). Oglądajcie i piszcie:
    http://www.zipp.pl/kolekcja/motorowery/126/PRO_GT.html

Niestety to 4T chłodzony powietrzem 🙁

Barton Fighter 50 2012 r.
    #103452 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Kit! Zipp chyba myśli, że zmiana w stylistyce coś da, że więcej ludzi będzie to kupować. Może kilku laików więcej, na 1 moto to wezmą, ale raczej prawie nikt wybierając 2 moto nie weźmie czegoś takiego za taką kwotę. Te całe pro to powinny jako nowe 2x mniej kosztować.

o

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #103481 Odpowiedź
    matol1798
    Użytkownik

Ja nie wiem. Może to ulepszony Pro 50. Niestety, tego dowiemy się dopiero jakoś za pół roku .

#103483 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe MarSen
    MarSen
    Użytkownik

Pro GT vs Pro 50 to inne kierunkowskazy, GT ma boczną stópkę, (to znaczy nie wiem czy Pro 50 takową posiada, na zdjęciu nie widać) całym reflektorem, LEDy pozycyjne i kierunkowskazy. Ja tyle przynajmniej zauważyłem.

——————————–
    Pozdrawiam oraz życzę szerokości!
    #103484 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe BleF
    BleF
    Użytkownik

Ulepszona wersja Pro 50.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #103486 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

oo;) w końcu jak widać jest mocowanie górne silnika;)

w zwyczajnych pro tego brakowało…

#103523 Odpowiedź
    matol1798
    Użytkownik

Mam nadzieję że wzięli pod uwagę uwagi użytkowników Pro 50. Bo jak będzie to samo co z Pro 50 2011 to ja za taki interes dziękuję…

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Zipp Pro GT- hit czy kit ?
Informacje o Tobie: