Zipp pro elektryka

Witam mam 3 problemy z moim zippem.
Pierwszy klopot polega na tym ze wymieniłem regulator napięcia i nie ładuje mi akumulatora.
Drugi kłopot polega ze jak odpale silnik to nie działają kierunkowskazy.
Trzeci kłopot jak włączę światła przednie to nie wazne czy krótkie cz długie sa wyłączone caly czas pali sie kotrolka od długich po podłączeniu jednej żarówki jest ok? Czemu tak sie może dziać żarówki hakie używam to H7.
Dzieki za pomoc

a masz tam oryginalnie H7?
bo H7 to bardzo dużo watów

Nawet nie wiem bo juz go takiego kupiłem

z tego co pamietam oryginalnie zipp pro ma 18W żarówki.
Jak ty masz 55W H7 i to x2 to masz masakre w elektryce albo już masakre w ręcznie podłubanej elektryce - popalone bezpieczniki, poalone przewody lub kostki.
Przeciez elektryka ZIPPa nie wyrobi na jedną taką zarówke a co dopiero na dwie.

Na jednej wszysto ladnie działało dałem drugą i nagle popalilo żarówki wszystkie ide po nowe żarówki i regulator zobaczymy czy coa to pomoże

nie masz ładowania, kierunkowskazy w lesie ale “wszystko ładnie działało”. No owszem.

Dałem żarówki nowe i regulator póki co wszystko działa. Tylko jest nadal problem z kierunkami bo jak akurat naladuje pod prostowniki to chwilę działają a potem przestają i zaczyna mrugac wtedy wyświetlacz od położenia biegu nawet klakson nie działa

Nie muszę mieć jakiegoś kabla co by ładował mi akurat bo jest tylko minus do silnika i pluskwy od przekaźnika rozrusznika