Zipp Pro - brak ładowania na światłach

Witam, mam problem z ładowaniem akumulatora. Mianowicie gdy światła są wyłączone, ładowanie wynosi ok. 14,5 V, i jest w miarę stabilne, natomiast gdy je włączę, to napięcie skacze od 10 do max. 12 V i akumulator się rozładowuje. Co ciekawe, gdy wcisnę hamulec i zapala się stop (który ma 21W a światła 18W), to ubytek jest niezauważalny. Czy to wina regulatora napięcia? Dodam, że kumpel parę miesięcy temu zrobił mi podświetlenie tablicy z żarówek, które są od kierunkowskazów, ale niedawno wywaliłem te żarówki, a całą instalację zrobiłem taką, jaka była. Czego to może być wina?

może regulator a może prądniczka a może na skutek dłubania jednak nie przywróciłeś instalacji do 100% fabrycznego stanu lub masz wciąż popodmienianie któreś żarówki

Wombat napisał:

może regulator a może prądniczka a może na skutek dłubania jednak nie przywróciłeś instalacji do 100% fabrycznego stanu lub masz wciąż popodmienianie któreś żarówki

Iskrownik podmieniałem i było dalej to samo. Jeśli chodzi o tą instalację, to po prostu do jednego kabelka był przylutowany drugi i w ten sposób były podłączone 2 żarówki, ale odłączyłem ten kabelek i wszystko zaizolowałem, nie znam się na elektryce, ale wydaje mi się, że wszystko powinno być prawidłowo. Nic więcej ruszane nie było, tylko to podświetlenie. Regulator napięcia gdyby był zepsuty, to myślę, że działoby się tak nie tylko na światłach.

to na spoko może być regulator