Zipp pro a romet rx street

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #314362
  Kinga Wąchała
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam poszukuje 125 nie za mocnej iż jest dziewczyną i nie zamierzam szaleć na drodze Poprostu potrzebuje rady czy te dwa modele nadawałyby się do jazdy w około 100 km odległości między miastami i po mieście . Proszę o wyrozumiałość i opinie na ten temat.

  #314370
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 965

  to chłodzone powietrzem silniki w jakości lekko chińskiej. raczej długie przeloty miedzymiastowe to nie jest to co one lubią.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #314374
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 4 666

  i nie szedł bym w sporta, łamana kierownica wymusza bardziej pochyloną pozycję, co przy wolnej (80-90) jeździe na dłuższym dystansie jest bolesne. Więc z tych dwóch, to raczej już romet, albo jakiś inny model, który pozwala ci się wyprostować podczas jazdy. 100km to już dużo, ręce, nogi, tyłek i plecy poczują taki przejazd.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button