Zipp Pro 50 vs Leone RK50 S vs Romet RR 50

Hejka. Niedługo zdaję na kartę motorowetową i chcę już wybrać sobie MOTOROWER (to ważne ponieważ nie podobają mi się skutery, dziwnie się na nich czuje) i nie wiem który z tych wybrać. Proszę o wypisanie ich wad i zalet. Co do wyglądu to najbardziej podoba mi się Zipp, Leone jakiś taki aż za sportowy, a Romet jest okej. No i jeszcze cena. Zipp jest najtańszy więc cały czas kusi mnie. Czekam na odp.

Kup używanego Derbi GPR, Aprilia RS50 czy TZR 50. Przejedziesz się na tym Zipku będziesz się jarał lecz po 3 dniach powiesz że to w ogólnie nie ma mocy i nawet z chęcią wchodzić na niego nie będziesz:)

Jest to ciężkie, wielkie a z silnikiem OGARA 900 rometa, fakt ładne, lecz to tylko pozory. Pozdro nie polecam

Orientuje się co do osiągów, ale po prostu mi one niepotrzebne bo nie będę nim zachrzaniał 100km/h więc to mi wystarczy, a jak zacznę już potrzebować to wystarczy zdjąć blokady i zębatkę zmienić.
Jeszcze jedno nie piszcie o tych markowych motorowerach bo chinol też dobry, ale kiedy się go szanuje, a ja na pewno będę o niego dbał.
Czekam na dalsze opinie.

Ja Ci szczerze polecam Junaka 901 RS albo zwykłego , co prawda waży dużo 115 kg RS 130 Sport ale komfort jazdy jest naprawdę duży , biegi wchodzą łatwo . Ja kupiłem go za 4420 więc pomyśl o nim.

Też polecam Ci junaka 901 w wersji cywilnej, chyba, że wolisz sport'a.