Zipp Pro 50 vs Leone RK50 S vs Romet RR 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Zipp Pro 50 vs Leone RK50 S vs Romet RR 50

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe harekop harekop 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #78226 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Oski99
    Oski99
    Użytkownik

Hejka. Niedługo zdaję na kartę motorowetową i chcę już wybrać sobie MOTOROWER (to ważne ponieważ nie podobają mi się skutery, dziwnie się na nich czuje) i nie wiem który z tych wybrać. Proszę o wypisanie ich wad i zalet. Co do wyglądu to najbardziej podoba mi się Zipp, Leone jakiś taki aż za sportowy, a Romet jest okej. No i jeszcze cena. Zipp jest najtańszy więc cały czas kusi mnie. Czekam na odp.

#78229 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Kup używanego Derbi GPR, Aprilia RS50 czy TZR 50. Przejedziesz się na tym Zipku będziesz się jarał lecz po 3 dniach powiesz że to w ogólnie nie ma mocy i nawet z chęcią wchodzić na niego nie będziesz:)

Jest to ciężkie, wielkie a z silnikiem OGARA 900 rometa, fakt ładne, lecz to tylko pozory. Pozdro nie polecam

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #78239 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Oski99
    Oski99
    Użytkownik

Orientuje się co do osiągów, ale po prostu mi one niepotrzebne bo nie będę nim zachrzaniał 100km/h więc to mi wystarczy, a jak zacznę już potrzebować to wystarczy zdjąć blokady i zębatkę zmienić.
    Jeszcze jedno nie piszcie o tych markowych motorowerach bo chinol też dobry, ale kiedy się go szanuje, a ja na pewno będę o niego dbał.
    Czekam na dalsze opinie.

#78311 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe norbertM3
    norbertM3
    Użytkownik

Ja Ci szczerze polecam Junaka 901 RS albo zwykłego , co prawda waży dużo 115 kg RS 130 Sport ale komfort jazdy jest naprawdę duży , biegi wchodzą łatwo . Ja kupiłem go za 4420 więc pomyśl o nim.

Nowy Sezon Czas Zacząć ! 🙂
    Junak 901 RS
    LwG
    #78319 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Też polecam Ci junaka 901 w wersji cywilnej, chyba, że wolisz sport’a.

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Zipp Pro 50 vs Leone RK50 S vs Romet RR 50
Informacje o Tobie: