Zipp PRO 50 vs Leone RK 50 vs Romet RR 50.

Siema, waszym zdaniem który z tych motorowerów?

Jak Dla mnie zipp. RR jest o wiele brzydszy, a do tego te zegary, ma on imitować co najmniej 125 - a jeśli na zegarze pisze "BIG BEN" (duży chłopiec) to troche to jak dla mnie pokemoniaste. a Co Do LEONA zdania nie mam. ;)

Leone RK 50 Wygląda z nich wszystkich najlepiej. Zobacz sobie test video, który jest na skuterowo. http://www.skuterowo.com/leone-rk50-s-by-imponowac/ .

Zdecydowanie zipp pro 50 :)

kto tam woli ale jak dla mnie romet. ewentualnie zipp. w leonku wieśniacki jest zegar do 200 haha.. nawet 60 nie pójdzie -.- i ta dziura pod kierownicą... i nie wiem dlaczego mówisz że w romecie pisze big ben jak wcale tak nie pisze... tylko na wzorach testowych a tak normalnie to nie.
najlepszy Romet rr 50!

Odradzam Zipp'a, jak i Romet'a są to po prostu chińczyki, Leone-RK, jest to produkt Keeway'a jest on o wiele lepszy, a co do osiągów, to odblokowanie modułu daje 81km/h na GPS 78, także...

Jak masz kupować drogiego Leone to polecam Derbi GPR, TZR 50 - coś w ten deseń. To chociaż jedzie a nie się toczy wyglądając jak "rasowy" motorek :)

Widziałem na żywo rometa i w porównaniu z Pro 50 - do niczego. Idealna chińska kopia Hondy CBR, z chińskim silniczkiem. Brzmi nawwet spoko, ale Leone i Pro 50 - jak na tę pojemność bajka, nie brzmienie. Wszystkie pojadą jakieś 80 km/h, może troche więcej.

Jak dla mnie lepsze są takie motorki jak Yamaha TZR, Derbi GPR, Rieju RS2. Brzmią źle, to prawda, ale do przodu wyrywa aż miło ;).

Macie racje, ale on się pytał, który z tych modeli przypadnie nam do gustu, ja wybrałem Leone, bo jak na taką wagę pojazdu, to nie jest źle z przysp. oczywiście, mogłoby być lepiej, ale da się przeżyć, chociaż do Yamahy TZR nie ma porównania ;]

MrJakub654 napisał:

Macie racje, ale on się pytał, który z tych modeli przypadnie nam do gustu, ja wybrałem Leone, bo jak na taką wagę pojazdu, to nie jest źle z przysp. oczywiście, mogłoby być lepiej, ale da się przeżyć, chociaż do Yamahy TZR nie ma porównania ;]

Dlatego porównywałem do Leone bo jest to Keeway - najlepszy "chinol"

Oczywiście wybór należy do założyciela tematu, gdybym ja miał 4-5 tysi w kieszeni to nawet bym się nie zastanawiał nad markowym:)

Biorąc pod uwagę stosunek Cena/Jakość to ten Leone nie wypada dobrze szczerze mówiąc. On jest po prostu chińskim ścigaczem z silnikiem 50 cm3. Rama przystosowana do 250 cm3 co tłumaczy 220 km/h na zegarach. Keewaya jest w Leone jest dosłownie nic. Jako że chińskie motocykle są wykonywane lepiej od motorowerów które trafiają do Europy, można śmiało brać z takiego całość bez silnika i wstawić tam 50 cm3. Niestety to kosztuje i widać to po jego cenach. Romet RR50 jest na innej ramie i odstaje wielkością od Pro ale wg mnie lepiej się nim jeździ niż Pro jeśli chodzi o prowadzenie.

Pro jest moim zdaniem dziwny i ciężki do tego zbiera się tragicznie..

Wg. mnie to wszystko to jest to samo, jedyne różnice to wygląd. Najlepiej brać to, co się podoba i/lub to, co najtańsze. Jednak ja wybrałbym zippa, bo jest minimalnie większy od rometa i podoba mi się jego wygląd (ale o gustach się nie dyskutuje). :D

EJ ja brałbbym na twoim miejscu to Romet zetka silniki nie do zajechania kilka kumpli ma i 0 awarii. do 10.000 km zespokojem mozesz jeździć

temat sprzed roku panowie ^^

Może koleś się jeszcze nie zdecydował :-D.
Taka wskazówka na przyszłość, pod postem zawsze piszę kiedy post został napisany XD