zipp pro 50 problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery zipp pro 50 problem

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kamil Giewiada
    Użytkownik

witajcie nie wiem oco chodzi w niedziele jezdziłem sobie moim zipem zgasiłem i za 30 min odpaliłem przejechałem 40m i nagle jak chciałem dac gazu to od 7-8 tyś obrotuw zaczoł przerywac jechac sie prawie nie dało i weżykiem ktury wyshodzi z krateruu wywala prare lub spaliny z lekkim cisnieniem wczoraj przełozyłem gaznikzeby sprawdzic niechciał wogle odpalić gdy włożyłem spowrotem ciezko na popych odezwał sie zaczoł chodzic jak by był na ssaniu przy dodaniu gazu gasł.a w czwartek było dobrze prawie przejechałem 15 km tylko z predkoscia 50 km/h i wiecej nie chciałi na 4 słaby nie ciągnąprawie

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

”weżykiem ktury wyshodzi z krateruu wywala prare lub spaliny”
    uszczelka pod głowicą lub uszczelniacz zaworu,i popraw pisownię bo oczy bolą.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Kamil Giewiada
    Użytkownik

ale nie moge go odpalić co zrobić

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Serwis,mechanik itd itp.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie