Zipp Pro 50 – problem z odpaleniem.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Zipp Pro 50 – problem z odpaleniem.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Seba91 Seba91 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Seba91
    Seba91
    Użytkownik

Witam, od kliku dni mam problem z odpaleniem mojego Zippa za pomocą startera jak i kopki nie chce odpalić, normalnie kręci ale nie chce odpalić czyściłem świece a nawet mam nową, gaźnik czyściłem i dalej to samo, jedynie co to na popych odpala w trakcie zwalniania gaśnie i musze znowu odpalic ale to juz na starterze odpala przy duszeniu sie prosze o pomoc!!!

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Daj paliwa pod świece strzykawką to powinno pomóc

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Zawory regulowałeś? Jaki kolor ma świeca? I jaki przebieg?

Zdjęcie profilowe Seba91
    Seba91
    Użytkownik

świeca ma kolor czarny, zaworów nie regulowałem, dodam też że już nie gaśnie bo wyregulowałem gaźnik i jak silnik jest rozgrzany to odpala normalnie na starterze i na kopce, a tak to dalej nie chce odpalic na zimnym silniku, iskra też jest bo sprawdzałem, przebieg ok 6300

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie