Zipp Pro 50 – Pomoc , dyskusja

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Zipp Pro 50 – Pomoc , dyskusja

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bartek777 Bartek777 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bartek777
    Bartek777
    Użytkownik

Cześć , jestem swiezakiem na tym forum i chciałbym zasięgnąć opinii i pomocy kolegów , którzy mają już w tym doświadczenie 🙂 Otóż chodzi o to ze chciałbym zakupić sobie motorower zipp pro 50 . Mam 176 cm wzrostu i wagi 52 kg . Czy dałbym radę na nim usiąść swobodnie i jeździć na kartę motorowerowa ? Aktualnie mam 13 lat i w te wakacje zdaje na AM , więc już się szykuje na koszty i chce być do tego czasu już ogarnięty 🙂 Proszę o wasze wypowiedzi 🙂 Dzięki za odp .

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jeśli chodzi o wzrost, na pewno dasz radę 🙂
    A swoją drogą, zanim coś kupisz dobrze by było, żebyś chociaż się przysiadł do niego wcześniej a nie np kupował na alledrogo w ciemno 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Bartek777
    Użytkownik

No oczywiście , jadę , patrzę , i kupuje . Jak inaczej 🙂

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Wad konstrukcyjnych tego modelu nie da się usunąć bez wymiany kierownicy (uderza o bak przy skręcie w lewo), zdjęcia wszystkich plastików (złe spasowanie, trzeba dodatkowo odizolować plastiki od drgań), wyciszenia tłumika (jest dość głośny i męczący). Poza tym zostaną już drobnostki – pękające mocowania silnika, wszelkiej maści awarie i rdzewiejące elementy. Wspomnę też o zegarach których podświetlenie jest do dupy choć pobiera około 7W prądu, dodam też że przekłamanie prędkościomierza przy 70 km/h wynosi 15 km/h. Jak do tej pory widziałem kilka tych maszyn, miałem okazję się przejechać czymś innym i nigdy bym już tego nie kupił. Kupiłem coś bardzo podobnego, dopiero potem przejechałem się markowym ścigaczem i wiem czego spodziewać się do maszyny. Romet RR, Kymco K-Pipe, Junak 903 Race, Aprilia RS50/Touno, Derbi GPR, Reju RS2(Matrix) to są już lepsze propozycje a w cenie nowego Zippa plus przeglądy i części będziesz miał maszynę i sporo kasy na wymianę części i przygotowanie go do stanu „mechanicznie nowy”.

Zdjęcie profilowe sylwek62
    sylwek62
    Użytkownik

Nie bierz Zippa… Nie ładuj się w to. Znam kilka osób które kupiły i żałują… Ile masz kasy ?

Romet RR 50—>Yamaha YZF R125
    Honda CBR 125R

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Montecjusz
    Montecjusz
    Użytkownik

Zupełnie szczerze nie warto. Może i na wygląd jest ok ale jeżeli chodzi o jazdę to straszny muł 😉 A kasa jak za chińskie moto straszna więc zastanów się czy aby na pewno warto?

Zipp quantum 2t.
    Wierzę i się tego nie wstydzę 🙂
    LwG!
    Zdjęcie profilowe adamos247
    adamos247
    Użytkownik

Zipp? – nieeeeee 🙁

Bartek777
    Użytkownik

Chodzi mi o motor ładny (rasowy) z wyglądu , dźwięk z tłumika jak z cbr 600 coś podobnego , no i oczywiście 50 ccm i żeby było czymś depnac 🙂 Wydatek do 3 tys .

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie