Zipp PRO 50 – Opinie i Dyskusja

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Zipp PRO 50 – Opinie i Dyskusja

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dajkam dajkam 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dajkam
    dajkam
    Użytkownik

Witam za jakiś czas mam kupować Zipp PRO 50. Ale zanim kupię, chciałbym poznać opinie i przygody jakie mieli z nim jego użytkownicy.
    Chciałbym także Wysłuchać waszych propozycji co do innych modeli tego typu motorowerów. Najważniejsze dla mnie cechy to:

– Wygląd
    – Musi być to czterosuw (4T) ponieważ cenię sobie możliwość podjechania na stację i tankowania. Mój znajomy ma skuter 2T i wiem że niewiele leprze osiągi nie równają się z praktycznością. Strasznie dużo zachodu z tą mieszanką.
    – W miarę bezawaryjny
    – Niskie Ceny części
    – Cena ogólna w granicy 4300zł za nowy.

Lubię motocykle, a szczególnie choppery i Ścigacze. Zastanawiałem się kiedyś nad Kingway-em Kingroad (popularny „Łoś”) ale stwierdziłem, że przy moim wzroście 180cm i dość krępej i zbudowanej budowie (walę prosto z mostu jestem gruby) wyglądam na nim jak na rowerku dla 10latka. Myślałem jeszcze na Junakiem 901 50 ale jak zobaczyłem cenę 4799zł za nowy i poczytałem opinie to jakoś wolę zaryzykować tego Zipp-a niż męczyć się z tym Junakiem. Moją 2 propozycją jest Junak 901 50 wersja Sport (Junak 901 Sport 50) ale nie znalazłem żadnych filmów więc widziałem go tylko na fotkach i na allegro.

„Nie jeździj szybciej niż lata twój anioł stróż”
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Dużo zachodu z mieszanką?! Strasznie. Co tysiąc km wlać do zbiorniczka litr oleju… Tego zippa to bym nie kupował, prędzej Łosia, całkiem fajnie się na tym jeździ. Choć oba pojazdy napędza ten sam silnik. Zipp Pro 50 na żywo śmiesznie wygląda, szerokie plastiki i malutki silniczek. no i te lusterka…

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe dajkam
    dajkam
    Użytkownik

Może i Jak tankujesz raz na 1000km, a jak ja wlewam po 3-4l to mi się nie chce mieszanki robić za kazdym razem. A tak to sobie jadę i tankuję kiedy chcę. A co do Łosia to jeździłem na nim ale tak jak pisałem wcześniej, wyglądam na nim jak na rowerku dla 10 latka.

A co Do Zipp-a to go widziałem na żywo. Wygląda bardzo fajnie. A te lusterka mi w ogóle nie przeszkadzają

Zdjęcie profilowe dajkam
    dajkam
    Użytkownik

A poza tym co do plastików. Myślałem też nad Bartonem Sprint-em ale każde zwiększenie pojemności np. do 80 czy 110 to widać, i jak Cię zatrzyma policja to wystarczy spojrzeć i już weźmie dowód rej. A w tym Zipp-ie to można wstawić i 125 i nie będzie sie rzucać w oczy.

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

dajkam napisał:

Może i Jak tankujesz raz na 1000km, a jak ja wlewam po 3-4l to mi się nie chce mieszanki robić za kazdym razem. A tak to sobie jadę i tankuję kiedy chcę. A co do Łosia to jeździłem na nim ale tak jak pisałem wcześniej, wyglądam na nim jak na rowerku dla 10 latka.
    A co Do Zipp-a to go widziałem na żywo. Wygląda bardzo fajnie. A te lusterka mi w ogóle nie przeszkadzają

Zrozum że teraz montują już dozowniki które same dobierają ilość oleju i same tworzą mieszankę. Ty tylko i wyłącznie musisz pilnować czy w zbiorniczku oleju jest olej i czy go ubywa. Benzyna i olej mają osobne zbiorniki i możesz sobie tankować kiedy chcesz.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

mieszankę to sie robiło w jawach rometach itd teraz wlewasz olej i nic nie mieszasz!

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Jest rok 2011, w dzisiejszych dwusuwach nie robi się mieszanki.
    A propo zippa to według mnie szkoda kasy. Kup routera ws 50 i będziesz miał to samo 2 razy taniej, jeśli Ci tak zależy na „motocyklu”…

EDIT: Według mnie jeśli kupować coś „takiego” to albo najtańszy z możliwych chińskich, albo już np. Yamahe tzr 50. Chociaż i tak już ją słyszałem kilka razy i to jest po prostu śmieszne. Patrze jedzie niby ścigacz, a pierdzi tak, że masakra. Te wszystkie pseudo „ścigacze” wzbudzają nie szacunek, a wręcz przeciwnie…

o
    Zdjęcie profilowe dajkam
    dajkam
    Użytkownik

Wiem ale wkurza mnietaki wygląd typu Router/Romet WS 50, Junak 901 50, Barton Sprint. Jak mam kupować coś z takim wyglądem to wole już simsona kupić.

Mi zalezy na wyglądzie. Chodzi mi o motorower w stylu Zipp PRO 50

Zdjęcie profilowe dajkam
    dajkam
    Użytkownik

yamaha jest fajna ale nia mam do wydania 9500zł za tą cenę to już sobie kupie używaną honde CB 600

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Taki wygląd jest dużo fajniejszy. No, ale dobra, rób co chcesz. Jak chcesz tak bardzo szpanować to po prostu rób prawko. Ludzie nie będą tego podziwiać, co najwyżej wyśmieją…

P.S. Piszesz, że zależy Ci na wyglądzie, a to wyglądu nie ma… ;P

o
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie