Zipp Pro 50 Odpala tylko na ssaniu i gaśnie po jeździe

Witam.
No więc mam taki problem z Zipp pro 50.
Odpala tylko na ssaniu nawet jak już chodził i silnik nie jest zimny (za pomocą rozrusznika go startuje), jak odpalę i zakręcę ssanie to chodzi bez problemu na 2óch tysiącach obrotów i trzyma, choć czasami mam wrażenie jakby się dusił momentami, dam na jedynkę i sprzęgło to też trzyma, ale jeżeli przejadę się kawałek i zatrzymuję go to zaczyna się dusić zaraz i obroty spadają (czy to na luzie czy to na 1+sprzęgło) i zaraz gaśnie a potem ciężko go odpalić znowu, trzeba ssanie dawać i jeszcze ciut gazu żeby zapalił z rozrusznika.

Jestem świeży w tematach motocykli/motorowerów, więc proszę o wyrozumiałość.

Po prostu trzeba wyregulować gaznik . Tematów o tym jest sporo :wink:

Nie byłem pewien czy to dotyczy również mojego przypadku, ponieważ zaraz po odpaleniu bez problemu trzyma obroty i nie gaśnie, ale skoro tak mówisz to zacznę od tego, dziękuje :).
Taki mały problem mam tylko, że właśnie nie wiem która śruba za co odpowiada w tym gaźniku :/.

Ja też Ci nie powiem , bo nie wiem jaki tam jest gaznik :slight_smile: Dasz radę :wink:

Wielkie dzięki, już w miarę ok, co prawda odpala najczęściej na ssaniu, ale przynajmniej podczas jazdy zero problemów i nie wyje na luzie (1500-2000 obrotów).

Bo po to jest ssanie żeby na nim odpalał :slight_smile: Chodzi o to żeby po rozgrzaniu jezdził bez ssania :slight_smile: