Zipp pro 50 Blokady.

Kupiłem w tym roku zipa pro 50. Przejechałem nim 770 km i postanowiłem go odblokować. Przed zmianą modułu jechał 60 lub 65 teraz gdy zmieniłem moduł jest to samo, jedynie przyspieszenie ma lepsze. Co jeszcze trzeba zrobić by go odblokować ?

dołączam sie do pytania

A może to już jego v max na serii , ale myślę ze 4 biegówka powinna na serii wycisnąć te 70/75 mi skuter odblokowany leci 70

Zmień przełożenia na prędkość (spadnie Ci trochę przyspieszenie).

Większa zębatka zdawcza, większy cylinder z głowicą...

Jeżeli nie przyłożyłeś się przy docieraniu, ważysz nie mało to 65km/h może być dla ciebie maximum. Zostaje Ci tylko tuning.

Te silniki w tej pojemności mają zaledwie DWA I PÓŁ KUCYKA! 2,5KM :-)
Więc te 60km/h licznikowe, to jakieś 45-50 km/h rzeczywiste...
Ja mam kosiarkę, która ma 7KM :-)

HAHA :D

Nie ma dnia aby nie było pytania o Zipp Pro 50.Czy wam się juz niczego nie chce ?,tych tematów jest już tysiące.Ciekawe spostrzeżenie - cytuję /"teraz gdy zmieniłem moduł jest to samo, jedynie przyspieszenie ma lepsze"/.Oto stał się ku...a cud.Ludzie moduł ma tyle wspólnego z przyspieszeniem co prom kosmiczny z roztrząsaczem obornika.

A teksty o tym, że z górki "leci" 70km/h tak mnie rozbawiają, że długo jeszcze przepona mnie boli :-)

z gurki muj leci 100 na godzime i jes fajnie a podgurke jedzie 80

@up, to fajnie, że "twuj" leci z "gurki" 100 na "godzime" i "jes" fajnie :) serio "podgurke" jedzie 80?

Odblokowany zipp jedzie na prostej 70km/h, z górki do 80.

Moja odblokowana Inca 2T (klon Quantuma) leci licznikowe 70 km/h na równym. Czyli to jakieś 63 km/h realnej prędkości. Myślę, że to i tak dobry wynik jak na skuter tej wielkości.

No tak teraz kazdy bedzie wypisywal ile jechal a koledze nikt nie pomoze choc juz padlo rozwiazanie... jezeli wazysz ponad 65kg, zle dotarles silnik albo wlales slabe paliwo to nie pojedzie szybciej.

A ile "leci" w przepaść? A z prądem i pod prąd to ile poleci? A z wiatrem i pod wiatr?
Wiem tylko tyle, że w obszarze zabudowanym, nie powinien "lecieć" szybciej niż 45 km/h, bez względu na ukształtowanie terenu :-)