Zipp pro 50 a bez awaryjność ?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    kipa99
    Użytkownik

Witam mam okazję kupić od koleżanki zipp pro 50 na prawdę w dobrym stanie(dbała o niego itp.) Do dzisiaj zipp jest bez awaryjny, za nie długo kończy się gwarancja i tutaj mam obawy. Myślicie że jak się skończy gwaracja nagle wszystko zacznie się spypać ?

Wombat
    Moderator

nie, chińskie sprzęty są za tanie żeby im wprogramowywać planowe zużycie

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Chinol_180
    Uczestnik

Dlaczego piszesz zawsze pierwsze zdanie z małej litery? Hmm?
    Profesorze Miodek, toż to nie wypada. 😉

Chińczyki już tak mają, że sypią się zaraz po tym jak się kończy ta ich gwarancja co to i tak nic przy tym nie obejmuje.

A jak od koleżanki to kupuj, zawsze jej możesz potem powytykać, że to po niej to się już samo z siebie sypie.

Chinole tam u siebie wcale nie jeżdżą tymi swoimi chińskimi sprzętami, oni kupują sobie tylko same japońce. Taki to dziwny kraj jest te całe Chiny. ;D

Edit:
    Aha, to mi wiele tutaj wyjaśnia. THX. ;D

Wombat
    Moderator

Dlaczego piszesz zawsze pierwsze zdanie z małej litery? Hmm?

bo ja tylko pierwsze zdanie danego dnia pisze z wielkiej.
    potem mi sie nie chce

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button