! Forum Motorowery Zipp PRO 50.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Montecjusz Montecjusz 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zipp098
    zipp098
    Użytkownik

WITAM Mam pare pytan co do zipp pro 50

1- jak go docierac zeby sluzyl mi dlugo i nie zlapal mula
    2-czy sa na nim jakies blokady (typu miodul, zawirowacz powietsza)
    3- dla tych ktuzy pisza na kup yamahe tzr lub ine cudo niestac mnie na nowego wartosc 15 tys a co do uzywanego kolega kupil dal 5.5 tys i ciagle doklada orginalne czesci do tego to samo kosmiczna cena jak dlamnie nie do przebicia a w zipie naprawy tanie jak cos

PS; PRZEPRASZAM ZA BLEDY MAM PROBLEM Z TYM

Zdjęcie profilowe BarnetGP50
    BarnetGP50
    Użytkownik

1. Nie szalej na początku, jak go masz od niedawna, nie od razu na full jeździć, żeby sie popisać przed kolegami
    2. Ile Ci V-max wyciąga? Ale znając życie moduł do wymiana na odblokowany i będzie gites 90km/h
    3. Jak zadbasz to i chińskim pojeździsz :>

Duży Chińczyk nie jest zły !
    Benzer Barnet Gp 50 2t
    Poj:49cm
    Moc:3.5km
    Przebieg: 4700km
    http://www.jednoslad.pl/forums/topic/barnet-gp-50moj-duzy-chinczyk

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Montecjusz
    Montecjusz
    Użytkownik

@zipp089 Nie pisz, że masz z tym błędy tylko po prostu korzystaj z dobrodziejstwa jakim jest automatyczne podkreślanie błędów. Ja też nie piszę jakoś super ortograficznie ale niektórych Twoich byków się aż czytać nie da 🙂

Co do zippa to ważne jest też żeby na początku nie wozić plecaczka bo możesz silnik za bardzo wyżyłować 🙂

A co do docierania to jedną z chyba najsensowniejszych teorii jest ta o docieraniu na zmiennym obciążeniu. Ja tak zrobiłem i bzyk sprawuje się świetnie. Tzn jedziesz te 30 km/h potem podbijasz prawie, że do końca zakresu (oczywiście w miarę rozsądku) i jak czujesz, że więcej nie pójdzie to znowu odpuszczasz i jedziesz dalej normalnie. I tak co jakiś czas 🙂

Zipp quantum 2t.
    Wierzę i się tego nie wstydzę 🙂
    LwG!
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie