Zipp Pro 50

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #114774 Reply
    MortiseQ
    Użytkownik
    • 1

Witam 😉 Jestem Dawid i planuję rozpocząć przygodę z skuterami 🙂 mam do was kilka pytań…

1. Planuje zakupić Zippa pro 50 … mam 16 lat , 180 cm wzrostu , 70 kg… czy go opanuję ?
    2.W jakich cenach dostane ten sprzęt ;]? Stan dobry…
    3.Czytałem trochę o tym skuterze i podobno ma strasznie słabe plastiki… czy to prawda , że często pękają i trzeba zakupić nowe?
    4.Jak wiadomo prędzej czy później każdy zaliczy ” glebę ” czy od tego może mi się mocno porysować skuter.. ze będzie fatalnie wyglądać? i trzeba będzie wymieniać plastik? Czy to będą drobne ryski… ?
    5 .Czy warto zakupić rękawice do jazdy ;-)?

Z góry dziękuję za odpowiedź.. wiem , że niektóre pytania mogą być trochę ” dziwne ” .. ale jak mówiłem jestem początkujący 🙂

#114777 Reply
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4

1. Tak – to zwykłą 50 ’ tka z popularnym silnikiem 4t w wersji dla motorowerów
    2. ZALEŻY niekiedy dostaniesz świetny motorower używany przez jakiegoś staruszka za pół ceny niekatowany itd itp , a niekiedy za nieznacznie niższą cenę od kupna w salonie mogą ci sprzedać zajechane COŚ
    3. Tego to nie wiem , niby rama w tych konstrukcjach nie grzeszy sztywnością, ale w codziennym użytkowaniu to nie ma znaczenia
    4. MA odpowiedź brzmi – szpachla szpachlówka farba i jazda !!!!
    5. Tylko na chłodniejsze dni – poniżej 10*C ( chyba że zamierzasz celowo zaliczyć glebę – wtedy lepiej KASK !!! ,ochraniacze na kolana , łokcie i nadgarstki , rękawice dadzą najmniej – ale ostatecznie przed małym zdarciem pod kciukiem uchronią – zaliczyłem solidną glebę i wiem co piszę (: )

P.S. nie używaj w odniesieniu do zippa pro ,,skuter”, bo to jest motorower a różnica aż BIJE po oczach

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Zipp Pro 50
Twoje informacje:

Back to top button