zipp pro 125/150cmm kilka pyt?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 zipp pro 125/150cmm kilka pyt?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Tomek Smyczek 3 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Tomek Smyczek
    Użytkownik

Witam,

Po długich debatach i moim pytaniach odnośnie co kupić itd w końcem końców w moje ręce wpadł zipp pro 125 za 2200 więc myślę że małe pieniądze a spełni moje oczekiwania.

Mam tam zamontowany cylinder 150cm – co on mi tam daje ? mam także kilka zębatek 16,17,18 jaka jest różnica miedzy nimi ? 0…..16 wiekszy v-max 18……++ wieksze przyspieszenie ? może ktoś mi to wytłumaczyć,

Filtr stożkowy – czytałem i słyszałem już różne opinie taje lepsze przyszpieszenie i super chłodzi, ale nadaje sie tylko na suche dni bo tak to lapie pełno syfu wody itd. po2 mając go zamontowanego to moto wysysa bak gdyż spalanie jest 2x takie a nawet podobno wiecej.

Wymiana tłumika – czy wymiana tłumika na jakis sportowy badź (pełno przelotowy – czy jakoś tak gdzieś coś gra ale nie pamietam) sprawi że przyspieszenie bedzie wieksze czy zmienimy tylko dzwięk.

Moj moto będzie parkowany na dworze pod drzewem z tad potrzebuje opinie jakie zabezpieczenia do niego zamontowac ( myslałem nad pokrowiec oczywiscie jakies sugestie? blokada tarczy hamulca, oraz jakiś łańcuch z blokadą 10x10x1200 ??

Pogromcy mitów proszę o pomoc 🙂

Zdjęcie profilowe Dziadek_z_Kielc
    Dziadek_z_Kielc
    Użytkownik

Olej wymień, zębatki sam przetestuj w realu i przypinaj ten ^swój nowy nabytek^ zawsze łańcuchem. 😉
    Chociażby do każdego, a pobliskiego drzewa. Jak zobaczą… stożek z ^siatki na komary^, to raczej tego nie ukradną. ;P

Ej, no, nie mam już do was wszystkich siły. Poważnie. 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Tomek Smyczek
    Użytkownik

😀 no to problem zabezpieczenia z siatki załatwiony co z resztą ?

Ktoś coś ?

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie